King of Crabs

بررس متن: حامد داوری

9+

نبرد خرچنگ‌های کوچک و بزرگ جزیره با هدف رسیدن به پادشاهی جزیره

ناشر: Robot Squid Limited سال انتشار: 2018

King of Crabs

9+

نبرد خرچنگ‌های کوچک و بزرگ جزیره با هدف رسیدن به پادشاهی جزیره

ناشر: Robot Squid Limited

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
به نمایش گذاشتن زیستگاه دریایی، موجودات آبزی و پوشش گیاهی موجود در این محیط می‌تواند اطلاعات بازیکنان را در این زمینه گسترش دهد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
وجود خرچنگ‌ها و به‌طورکلی موجودات دریایی غول‌آسا ممکن است برای کودکان ترسناک به نظر آید به خصوص که برای نبرد از سلاح‎های کوناکونی استفاده می‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چگونگی حرکت خرچنگ تنها با گذاشتن انگشت‌ بر روی صفحه و جهت دادن به آن صورت می‌گیرد. آنلاین بودن بازی، اتصال به اینترنتی قوی و پرسرعت را می‌طلبد که در غیر این صورت اجرای بازی بسیار آهسته شده و موجب باخت زودهنگام بازیکن می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی بازیکن در نقش یکی از خرچنگ‌های ساکن جزیره باید علاوه بر فرار از خرچنگ‌های بزرگ‌تر از خود، باید برای از بین بردن خرچنگ‌های کوچک‌تر و خوردن مواد غذایی موجود در ساحل و دریا (ماهی‌ها، صدف‌ها و ...) تلاش کند و به مقام پادشاهی سرزمین خرچنگ‌ها دست یابد. در این سرزمین سلاح‌های جنگی هم چون چوب‌دستی در زمین‌بازی وجود دارد که بازیکن می‌تواند با استفاده از آن‌، مبارزه‌ی قوی‌تری از خود به نمایش بگذارد. حرکت خرچنگ در زمین‌بازی با ضربه زدن انگشت‌ بر روی صفحه و جهت دادن به آن صورت می‌گیرد. نقشه‌ی دو بعدی بازی، رکوردها و تعداد خرچنگ‌های موجود در این بازی آنلاین در بالای صفحه بازی جایگذاری شده‌اند. جمع‌آوری سکه‌ها در طول بازی می‌تواند برای تغییر و یا به روز کردن خرچنگ‌ها کمک‌کننده باشد. اجرای بازی در جزیره می‌تواند به آشنایی مخاطبین با انواع جانوران موجود در این محیط، پوشش گیاهی آن و به‌طورکلی ویژگی‌های این نوع زیستگاه کمک کند. اگرچه جریان بازی فانتزی بوده ولی باید در نظر داشت که محتوای اصلی روی نبرد و مبارزه قرار دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/08/13 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.6.0 است.

کیفیت

محیط بازی به‌صورت سه‌ بعدی طراحی‌شده است. وجود شن‌های ساحلی، پوشش گیاهی متناسب با محیط و حیوانات مختلف آبزی و همچنین صدای جریان آب و مرغابی‌های به‌خوبی تداعی‌کننده‌ی زیستگاه دریایی‎اند.

مصرف گرایی

برای به دست آوردن خرچنگ و سکه، بازیکن نیاز به خرید درون برنامه‌ای دارد.

حریم خصوصی

این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 66
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.6.0
واحد پول رایگان
ناشر Robot Squid Limited
سال انتشار 2018