King Of Shooter: Sniper Shot Killer 3D - FPS

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
پیروزی در مأموریت‌های مختلف با انواع سلاح جنگی
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  گاهی در تصاویر، زنانی با پوشش نامناسب مشاهده می‌شود.
  وجود گزینه‌های متعدد در منوی بازی و کوچک بودن سایز گزینه‌ها درمجموع می‌تواند چالشی در کار با برنامه محسوب شود. همچنین وجود موارد غیرضروری در اطراف صفحه منو (مثل تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای) می‌تواند بازیکنان کم سن را سردرگم کند. چگونگی انجام بازی و کار با گزینه‎های شلیک یا دوربین در اطراف صفحه اصلی پیچیده نیست.
  در این بازی انواع سلاح جنگی اعم از تفنگ ساچمه‌ای، تپانچه‌ای، تک‌تیرانداز، تانک و هواپیمای جنگی مشاهده می‌شود. در هنگام برخورد تیر به شخصیت اصلی یا حریف، خون‌ریزی اتفاق می‌افتد که همانند دنیای واقعی نمایش داده‌شده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  بازی در حالت اول‌شخص اجرا می‌شود و تنها سلاح شخصیت بازی، در صفحه‎ی نمایش مشاهده می‎شود. هدف بازی نابودی بیش‌ترت کشتار بیشتر است و بازیکن بیش از 375 مأموریت هیجان‌انگیز و غیرتکراری را تجربه خواهد کرد و در هرکدام با سلاح متفاوت و مخصوص به آن مرحله می‌جنگد. سلاح‌های جنگی در این بازی از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و شامل سلاح‌های مخصوص تک‌تیرانداز، ساچمه‌ای یا تپانچه می‌شود. بازیکنان در جریان بازی با وسایل نقلیه‎ی جنگی مثل تانک و هواپیما نیز سروکار دارند و کنترل اعمال شخصیت بازی (درواقع کنترل سلاح) با استفاده از دکمه‌هایی در طرفین صفحه صورت می‎گیرد. موفقیت در مأموریت‌ها به معنای دریافت جوایز و به‌روزرسانی بیشتر سلاح‎ها است. گرافیک بالای بازی و صحنه‌های تیراندازی و خونریزی به شکل طبیعی نمایش داده‌شده‌اند که محتوای بازی را به واقعیت نزدیک کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 97/03/19 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.2.2 است.

  کیفیت

  گرافیک بازی به‌صورت سه‌بعدی بوده و تصاویر از کیفیت فوق‌العاده بالایی برخوردارند. پس‌زمینه‌های بازی تصاویری از جنگل‌های استوایی و جزایر را نشان می‌دهد. همچنین سیستم‌های آب و هوایی مختلف مثل شب و روز یا مه و آفتاب به‌خوبی به نمایش گذاشته‌شده است تا فضای بازی به واقعیت نزدیک شود. موسیقی بازی با سبک آن تطابق داشته و صداگذاری‌ها هماهنگ با حرکاتی است که انجام می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  تبلیغ بازی‌های دیگر هم در ابتدای ورود به بازی و هم در صفحه‌ی اصلی منو نمایش داده می‌شود. خریدهای درون برنامه‌ای نیز از.0.99 تا 29.99 دلار پیشنهاد می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  در ابتدای ورود به بازی درخواست دسترسی به رسانه‌ها و مخاطبین ارائه می‌شود. بعضی قسمت‌های بازی در حالت آنلاین اجرا می‌شود. در صورت اتصال به فیس بوک و سایت‎های مشابه، جوایزی به بازیکن تعلق می‎گیرد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸