King of Thieves

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

جلوگیری از برخورد با موانع و دزدی برای افزایش امتیازات

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای ورود به بخش بازی گروهی حداقل سن سیزده سال لازم است اما نظارتی بر صحیح بودن اطلاعات کاربر وجود ندارد و بازیکنان با سن پایین‎تر نیز می‎توانند وارد این بخش شوند یا حتی به گفت‎و‎گوی شخصی با دیگر کاربران مشغول شوند.
  درک ساز‎وکار بازی ساده است و تنها با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود اما به علت جهش‎های مداوم شخصیت جلوگیری از برخورد با موانع چالش زیادی دارد. بازی به طور مدوام امکاناتی را که با پرداخت هزینه قابل دسترس خواهند بود را تبلیغ می‎کند که به همراه مسیر کند به دست آوردن امتیازات می‎تواند بازیکن را به خرید درون برنامه تشویق کند.
  بازی هدف آموزشی ندارد اما جریان قرار دادن موانع برای جلوگیری از دزدی دیگر کاربران به تحلیل دقیق محیط و چیدمان مناسب موانع در سیاه‎چال نیاز دارد که خود باعث بهبود مهارت تفکر استراتژیک در بازیکنان می‎شود.
  در هر مرحله شخصیت چندین بار با برخورد با موانعی مثل تیغ‎های بزرگ و در حال چرخش از بین می‎رود اما تصویری از جراحت یا خون در آن نمایش داده نمی‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ماجراجویی به صورت آنلاین انجام می‎شود و هر یک از کاربران فضایی مشابه به سیاه‎چال در زیر زمین در اختیار دارند که امتیازات خود را در آن نگه‎داری می‎کنند. هدف بازی رفتن بازیکن به سیاه‎چال کاربران و دزدی امتیازات از آن‎ها برای ارتقای فضای سیاه‎چال، پوشش ظاهری و همچنین افزایش رتبه در میان کاربران دیگر است. اما در تمام سیاه‎چال‎ها موانعی وجود دارد که بازیکنان باید با حرکت و جهش از آن‎ها دوری کنند. کاربران دیگر نیز می‎توانند از سیاه‎چال بازیکن دزدی کنند که او با قرار دادن تله‎هایی مثل تیغ‎های برنده از ورود آن‎ها جلوگیری می‎کند. امکان بازی گروهی با فضای گفت‎و‎گو نیز در بازی وجود دارد که نظارتی در این بخش وجود ندارد و کاربران می‎توانند به طور شخصی با یکدیگر گفت‎و‎گو کنند. روند به دست آوردن امتیازات کند است و فشاری برای خرید درون برنامه از طرف بازی به بازیکن وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.23.6 iOS و در تاریخ 99/05/12 نوشته شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های بازی کوچک و کارتونی هستند و شکل ظاهری تمامی آن‎ها تخیلی است. بازی سعی کرده است با استفاده از گرافیک فانتزی و رنگ‎های متنوع جنبه‎ی سرگرمی بازی را نسبت به محتوای دزدی و رقابتی آن پر ‎رنگ‎تر کند. موسیقی متن بازی حس ماجراجویی و هیجان را به بازیکن منتقل می‎کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۴۱.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر ZeptoLab UK Limited
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان