KINGDOM HEARTS Union X Cross

بررس متن: پرستو رحیمی

8+

نبرد بین خیر و شر در دنیای شخصیت‎های دیزنی

ناشر: SQUARE ENIX INC سال انتشار: 2016

KINGDOM HEARTS Union X Cross

8+

نبرد بین خیر و شر در دنیای شخصیت‎های دیزنی

ناشر: SQUARE ENIX INC

سال انتشار: 2016

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
در اکثر بخش‌های این بازی بسیار بر مفهوم دوستی، مهربانی، همکاری و همبستگی تأکید شده است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
شخصیت‌های پلید در شکل و اندازه‌های متفاوت در بازی وجود دارند که اگرچه گرافیک کارتونی بازی از نزدیک شدن تصاویر به واقعیت جلوگیری می‌کند اما می‌تواند موجب ترس برخی کودکان شود. همچنین مبارزها در بازی با سرعت بالایی انجام می‌شوند که موجب ایجاد شدن هیجان مضاعف در کودک می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در هنگام ورود به بازی بخشی بسیار کامل برای آموزش بازیکن وجود دارد کنترل بازی ساده است و با کشیدن و ضربه زدن انگشت بازیکن بر روی صفحه، جریان بازی به راحتی انجام می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

در ابتدا بازیکن شخصیت خود را می‌سازد و پس از انجام شخصی‌سازی وارد بازی می‌شود که مملو از داستان‌ها و شخصیت‌های دنیای دیزنی است. این بازی روایتگر از بین رفتن خوبی و چیره شدن نیروهای پلید است و بازیکن با کمک شخصیت‌های دنیای دیزنی مانند گوفی و دونالد و قدرت آنها سعی در از بین بردن نیروهای شرور دارد. مبارزات توسط بازیکن انجام می‌شود و آیکون هایی از تصاویر شخصیت‌های دیزنی نیز در صفحه‎ی بازی قرار دارد که هر کدام نیروی منحصر به فردی ایجاد می‎کنند، مانند توانایی از بین بردن به‌یک‌باره تمامی دشمنان. این مبارزات بدون جراحت و خونریزی نمایش داده شده‎اند. در اثر از بین بردن شخصیت‌های پلید بازیکن امتیازاتی به دست می‌آورد که می‌تواند از آنها برای ارتقا دادن شکل ظاهری و نیروهای خود استفاده کند و همچنین بازیکن در کنار بازی فردی تجربه بازی گروهی را نیز می‌تواند داشته باشد. این بازی به‌طور حتم برای علاقه‌مندان به شخصیت‌های دیزنی از جذابیت بالایی برخوردار است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.4.0 iOS در تاریخ 98/07/17 نوشته‎شده است.

کیفیت

گرافیک بازی کارتونی و دو ‌بعدی است و فضاهای بسیار متنوع و متناسب با فیلم‌ها و انیمیشن‌های دیزنی دارد که جذابیت آن را افزایش می‌دهد.

مصرف گرایی

بازیکن می‌تواند با امتیازات به‌ دست‌ آمده در بازی نیروی شخصیت خود را ارتقا دهد و تمامی شخصیت‌های دیزنی را به دست آورد و حمله‌های قدرتمندتری را ترتیب دهد. با پرداخت حداقل 1.39$ پول واقعی می‎توان سریع‌تر به این امکانات دست یابد. بازی به صورت غیر مسقتیم محصولات دنیای دیزنی را به نمایش می‎گذارد و عاملی برای جذب کردن کودکان به دنیای این شخصت‎ها است.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه رسمی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند از طریق آن دوستان خود را به بازی دعوت کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 69
حداقل نیازمندی اندروید 4.0.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 3.4.0
واحد پول رایگان
ناشر SQUARE ENIX INC
سال انتشار 2016