KINGDOM HEARTS Union X Cross

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد بین خیر و شر در دنیای شخصیت‎های دیزنی

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در هنگام ورود به بازی بخشی بسیار کامل برای آموزش بازیکن وجود دارد کنترل بازی ساده است و با کشیدن و ضربه زدن انگشت بازیکن بر روی صفحه، جریان بازی به راحتی انجام می‌شود.
  در اکثر بخش‌های این بازی بسیار بر مفهوم دوستی، مهربانی، همکاری و همبستگی تأکید شده است.
  شخصیت‌های پلید در شکل و اندازه‌های متفاوت در بازی وجود دارند که اگرچه گرافیک کارتونی بازی از نزدیک شدن تصاویر به واقعیت جلوگیری می‌کند اما می‌تواند موجب ترس برخی کودکان شود. همچنین مبارزها در بازی با سرعت بالایی انجام می‌شوند که موجب ایجاد شدن هیجان مضاعف در کودک می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در ابتدا بازیکن شخصیت خود را می‌سازد و پس از انجام شخصی‌سازی وارد بازی می‌شود که مملو از داستان‌ها و شخصیت‌های دنیای دیزنی است. این بازی روایتگر از بین رفتن خوبی و چیره شدن نیروهای پلید است و بازیکن با کمک شخصیت‌های دنیای دیزنی مانند گوفی و دونالد و قدرت آنها سعی در از بین بردن نیروهای شرور دارد. مبارزات توسط بازیکن انجام می‌شود و آیکون هایی از تصاویر شخصیت‌های دیزنی نیز در صفحه‎ی بازی قرار دارد که هر کدام نیروی منحصر به فردی ایجاد می‎کنند، مانند توانایی از بین بردن به‌یک‌باره تمامی دشمنان. این مبارزات بدون جراحت و خونریزی نمایش داده شده‎اند. در اثر از بین بردن شخصیت‌های پلید بازیکن امتیازاتی به دست می‌آورد که می‌تواند از آنها برای ارتقا دادن شکل ظاهری و نیروهای خود استفاده کند و همچنین بازیکن در کنار بازی فردی تجربه بازی گروهی را نیز می‌تواند داشته باشد. این بازی به‌طور حتم برای علاقه‌مندان به شخصیت‌های دیزنی از جذابیت بالایی برخوردار است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.4.0 iOS در تاریخ 98/07/17 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی کارتونی و دو ‌بعدی است و فضاهای بسیار متنوع و متناسب با فیلم‌ها و انیمیشن‌های دیزنی دارد که جذابیت آن را افزایش می‌دهد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‌تواند با امتیازات به‌ دست‌ آمده در بازی نیروی شخصیت خود را ارتقا دهد و تمامی شخصیت‌های دیزنی را به دست آورد و حمله‌های قدرتمندتری را ترتیب دهد. با پرداخت حداقل 1.39$ پول واقعی می‎توان سریع‌تر به این امکانات دست یابد. بازی به صورت غیر مسقتیم محصولات دنیای دیزنی را به نمایش می‎گذارد و عاملی برای جذب کردن کودکان به دنیای این شخصت‎ها است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه رسمی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند از طریق آن دوستان خود را به بازی دعوت کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۴.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر SQUARE ENIX INC
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان