Knight War: Idle Defense

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
محافظت از قلعه در برابر نیروهای حریف
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بعضی از شخصیت‌های بازی زنانی با پوشش نامناسب‎اند.
  منوی بازی قسمت‌های زیادی را شامل می‌شود و استفاده از آن برای اولین بار کمی دشوار خواهد بود و نظارت والدین را می‌طلبد اما با چندین بار تمرین از سختی آن کاسته می‌شود. فونت گزینه‌های منو خوانا اما اندازه آن کوچک است و گاهی اوقات لمس آنها کمی دشوار می‌شود. انجام بازی هیچ سختی ندارد و حتی با نبود بازیکن، نبرد ادامه پیدا می‌کند.
  در بازی از وسایل جنگی مختلف استفاده می‌شود. همچنین حریف‌هایی که در مقابل بازیکن قرار می‌گیرند شکل‌های عجیبی دارند و بسته به نقشه‌ی بازی و مرحله، شکل موجودات متفاوت می‌شود. به‌عنوان مثال در مراحل اقیانوس، حریف قهرمان موجودات دریایی عجیب‎اند. هم وسایل جنگی و هم موجودات بیشتر به دنیای کارتونی نزدیک‎اند و این خود تا حد چشمگیری از خشونت بازی کاسته است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی از نوع Idle است که برای گذراندن وقت و انجام فعالیتی تکراری طراحی‌شده است. در این بازی بازیکن در نقش نگهبان قلعه با تیراندازی و شلیک، مبارزه و به‌کارگیری قدرت‌های خاص، باید دشمنان را مغلوب کند. بازیکن باید قهرمان خود را با استفاده از پول‌های به‌دست‌آمده از نبرد به‌روز کند و با گذراندن مراحل به‌مرور از قهرمان‌های بیشتری استفاده کند. شلیک به سمت دشمنان به‌صورت خودکار و با ورود دشمنان انجام می‌شود و بازیکن حتی زمانی که در بازی حضور نداشته باشد نیز می‌تواند به نبرد خود ادامه دهد. روزانه با ورود به بازی جوایزی دریافت می‎شود و همچنین گردونه شانس و صندوق‌های جوایز هم افزایش انگیزه و تنوع در بازی طراحی‌شده‌اند. مبارزات بیشتر حالت کارتونی و غیرواقعی دارند ولی محتوای اصلی بازی بر روی جنگ و نبرد واقع‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/03/28 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.1.9 است.

  کیفیت

  گرافیک تصاویر نسبتاً خوب است اما موسیقی یکنواخت پس‌زمینه ممکن است برای بازیکن خسته‌کننده باشد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در گردونه‎ی شانس برای دریافت جایزه، باید فیلم کوتاهی از تبلیغ یک بازی به‌صورت آنلاین تماشا شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۹
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۹