Knighthood

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

نبرد نوبتی با حریفان در نقش یک شوالیه

ناشر: King.com Limited سال انتشار: 2019

Knighthood

12+

نبرد نوبتی با حریفان در نقش یک شوالیه

ناشر: King.com Limited

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
شخصیت‎ها دارای توانایی‎های منحصر‎به‎فردی هستند. انتخاب صحیح سلاح‎ها و نوع مبارزه با توجه به توانایی‎های حریف، برد بازیکن را در نبرد‎ها تضمین می‎کند که خود موجب ارتقای مدل تفکر استراتژیک در او خواهد‎ شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه‎هایی از نبرد و تصاویری از سلاح‎هایی مانند شمشیر بدون نمایش تصویری از خون یا جراحت در بازی وجود دارد. در بازی به مفهوم خشم و نبرد خشمگینانه اشاره می‎شود.
گفتار نامناسب
در این بررسی در فضای گفت‎وگوی بازیکنان از کلمات نامناسب استفاده نشده‎ است اما احتمال استفاده از این دسته کلمات توسط بازیکنان وجود دارد.
محتوای بزرگسالانه
گرافیک بازی کارتونی است اما یکی از شخصیت‎های خانم بازی پوشش مناسبی ندارد.
سهولت استفاده
کنترل شخصیت با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. در ابتدای هر مرحله نحوه‎ی انجام بازی و شرح مأموریت‎ها در قالب متن‎های کوتاه نمایش داده می‌شود. بازی به صورت نوبتی انجام می‎شود و در هنگام حمله‎ی حریف، بازیکن قادر به دفاع از خود نیست. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی که با تم انیمه‎های ژاپنی است، بازیکن در نقش یک شوالیه به نبرد با دشمنان خود می‎پردازد و از قلمروی خود دفاع می‎کند. بازیکن با پیروزی در هریک از نبرد‎ها امتیازاتی کسب می‎کند که می‎تواند از آن جهت ارتقای قدرت شخصیت و تجهیز او استفاده کند. بازیکنان علاوه بر بازی فردی می‎توانند تجربه‎ی بازی گروهی با دیگر کاربران را نیز به صورت آنلاین داشته باشند. امکان گفت‎گو میان بازیکنان در بازی وجود دارد که ممکن است در فضای آن کلمات نامناسبی استفاده شود. مبنای بازی از بین بردن حریفان است و تصاویری از انواع سلاح‎ها در بازی نمایش داده می‎شود و همچنین شخصیت‎های متفاوتی مانند گرگی غول‎پیکر در جریان مبارزات بازی وجود دارند. بهره‎گرفتن از تاکتیک مناسب جهت پیروزی در نبرد‎ها موجب بهبود مهارت تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد‎ شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.1.9 در تاریخ 99/03/20 نوشته‎ شده است.

کیفیت

بازی در تصویر‎سازی شخصیت‎ها از گرافیک خوبی برخوردار است. محیط بازی و طراحی حرکت شخصیت‎ها در هنگام نبرد اندکی مصنوعی است. موسیقی و صداگذاری بازی به افزایش هیجان بازی کمک کرده‎ است.

مصرف گرایی

جهت در اختیار داشتن الماس برای خرید درون برنامه و دسترسی به برخی از امکانات بازی مثل سلاح‎های مخرب‎تر پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ لازم است.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد. بازیکنان می‎توانند با حساب کاربری گوگل خود وارد این بازی شوند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 78
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.1.9
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر King.com Limited
سال انتشار 2019