Knighthood

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد نوبتی با حریفان در نقش یک شوالیه

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  گرافیک بازی کارتونی است اما یکی از شخصیت‎های خانم بازی پوشش مناسبی ندارد.
  در این بررسی در فضای گفت‎وگوی بازیکنان از کلمات نامناسب استفاده نشده‎ است اما احتمال استفاده از این دسته کلمات توسط بازیکنان وجود دارد.
  کنترل شخصیت با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. در ابتدای هر مرحله نحوه‎ی انجام بازی و شرح مأموریت‎ها در قالب متن‎های کوتاه نمایش داده می‌شود. بازی به صورت نوبتی انجام می‎شود و در هنگام حمله‎ی حریف، بازیکن قادر به دفاع از خود نیست. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد.
  شخصیت‎ها دارای توانایی‎های منحصر‎به‎فردی هستند. انتخاب صحیح سلاح‎ها و نوع مبارزه با توجه به توانایی‎های حریف، برد بازیکن را در نبرد‎ها تضمین می‎کند که خود موجب ارتقای مدل تفکر استراتژیک در او خواهد‎ شد.
  صحنه‎هایی از نبرد و تصاویری از سلاح‎هایی مانند شمشیر بدون نمایش تصویری از خون یا جراحت در بازی وجود دارد. در بازی به مفهوم خشم و نبرد خشمگینانه اشاره می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی که با تم انیمه‎های ژاپنی است، بازیکن در نقش یک شوالیه به نبرد با دشمنان خود می‎پردازد و از قلمروی خود دفاع می‎کند. بازیکن با پیروزی در هریک از نبرد‎ها امتیازاتی کسب می‎کند که می‎تواند از آن جهت ارتقای قدرت شخصیت و تجهیز او استفاده کند. بازیکنان علاوه بر بازی فردی می‎توانند تجربه‎ی بازی گروهی با دیگر کاربران را نیز به صورت آنلاین داشته باشند. امکان گفت‎گو میان بازیکنان در بازی وجود دارد که ممکن است در فضای آن کلمات نامناسبی استفاده شود. مبنای بازی از بین بردن حریفان است و تصاویری از انواع سلاح‎ها در بازی نمایش داده می‎شود و همچنین شخصیت‎های متفاوتی مانند گرگی غول‎پیکر در جریان مبارزات بازی وجود دارند. بهره‎گرفتن از تاکتیک مناسب جهت پیروزی در نبرد‎ها موجب بهبود مهارت تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد‎ شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.1.9 در تاریخ 99/03/20 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی در تصویر‎سازی شخصیت‎ها از گرافیک خوبی برخوردار است. محیط بازی و طراحی حرکت شخصیت‎ها در هنگام نبرد اندکی مصنوعی است. موسیقی و صداگذاری بازی به افزایش هیجان بازی کمک کرده‎ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن الماس برای خرید درون برنامه و دسترسی به برخی از امکانات بازی مثل سلاح‎های مخرب‎تر پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد. بازیکنان می‎توانند با حساب کاربری گوگل خود وارد این بازی شوند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر King.com Limited
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان