lane splitter

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
موتور‎سواری در خیابان‎های شلوغ بدون برخورد به موانع
سال: 2011
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تصاویر زنان بازی با کلیشه‎های جنسیتی همراه است.
  موتور تنها با لمس صفحه و تکان دادن گوشی به جهت‎های مختلف هدایت می‎شود. هدایت موتور دشواری خاصی ندارد اما عبور از موانع چالش‎برانگیز است و به تمرکز بازیکن نیاز دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در سبک بازی‎های امتیازی و رکوردی محسوب می‎شود و به سرعت‎عمل و تمرکز بازیکن نیاز دارد. بازیکن در نقش موتورسواری است که باید بیشترین مسافت را بدون برخورد به موانعی مثل ماشین‎ها و جدول‎ها طی کرده و سکه‎های مسیر بازی را جمع‎آوری کند. حرکت موتور با لمس صفحه‎ی بازی و رفتن به جهت‎های مختلف با چرخاندن گوشی در جهت مورد‎نظر صورت می‎گیرد. در صورت برخورد به موانع بازیکن می‎تواند از جعبه‎ی کمک‎های اولیه‎ی خود استفاده کند و بازی را ادامه دهد. در صورت عبور موتور با کمترین فاصله از موانع بازیکن امتیاز بیشتری کسب می‎کند. امتیازات به‎دست‎آمده به بازیکن کمک می‎کند تا موتور‎های جدید‎تری خریداری کند یا تجهیزات خود را ارتقا دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 5.2.1 Android و در تاریخ 99/03/25 نوشته شده است.

  کیفیت

  مسیر بازی جاده‎ای در یک شهر شلوغ است. ماشین‎های متنوعی در رنگ و مدل نیز در مسیر در حال رانندگی هستند. تصویر بازی از دوربین‎های کنترل ترافیک هم قابل مشاهده است که حس رانندگی در یک شهر را به بازیکن منتقل می‎کند. موسیقی بازی به گونه‎ای است که هیجان را بیشتر کرده و بازیکن را به بازی مجدد و کسب رکورد جدید تشویق می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  بازی خرید درون برنامه‎ای دارد. تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۵.۲.۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۱