Larva Match

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پیدا کردن شکل‎های مشابه و ایجاد اتصال با کمترین شکست

سال: 2014
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  توقف ناگهانی بازی در کنار سرعت‌پایین اتصالات باعث اتلاف وقت و گاهی باخت بازیکنان می‎شود. آموزش ابتدایی بازی ناقص و گیج‌کننده است که مانع از فهم کامل جزئیات عملکردی بازی می‎شود. گزینه‎های داخل صفحه‎ی منو پیچیده و غیر شفاف‎اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف از این بازی متصل کردن شکل‎های مشابه با کمترین پیچیدگی با یک خط است. چالش بازی در زمان محدود آن قرار دارد که سرعت عمل بازیکنان را افزایش می‎دهد. بازی داستان مشخصی ندارد، اما شخصیت‎های داخل آن لارو نامیده می‎شوند و مانند کرم‎های کوچک طراحی‌شده‌اند. محتوای طراحی‌شده هیچ‎گونه پیام مثبت یا منفی را انتقال نمی‎دهد و به علت ساده بودن اتصالات و منطق ساده‎ی ارتباط میان شکل‎های مشابه به‌مرور کسل‌کننده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.4 iOS در تاریخ 97/04/30 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی بسیار ضعیف است و رنگ‎های داخل بازی هیچ تناسبی با یکدیگر ندارند. موسیقی متن شاد و تکراری بوده که با روند یکنواخت جریان بازی تناسب ندارد. شخصیت‎های بازی از گونه‎های مختلف لارو تشکیل‌شده است که ازنظر بصری ظاهر عجیب و گاهی خنده‎داری دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎ی اولیه بازی برای باز کردن مراحل باقیمت 1.99 دلار ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  درخواست موافقت با قوانین و مقررات حریم خصوصی لازمه شروع بازی است. انجام بازی مستلزم اتصال دائمی به اینترنت است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Neowiz
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان