Last Arrows

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
مبارزه با موجودات فضایی با استفاده از تیروکمان برای کسب امتیاز
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی پیچیدگی خاصی ندارد. در ابتدای بازی نیز آموزش‎های لازم با استفاده از تصاویر متحرک با زیرنویس انگلیسی به بازیکن داده می‎شود‎.
  وجود عکس اژدها روی پوشش شخصیت‎های بازی مشابه جنگجویان آسیای شرقی و همچنین مشابه جنگجویان جنگ‎های صلیبی طراحی شده است.
  وجود ابزار‎آلات جنگی مثل تیر‎و‎کمان‎، نمایش صحنه‎های خون‎ر‎‎یزی و شباهت چهره‎ی شخصیت‎های فضایی به زامبی باعث برجسته شدن خشونت بازی شده‎ است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در اثر برخورد یک شهاب‎سنگ به زمین موجودات فضایی به قلمروی انسان‎ها حمله‎ور شدند. بازیکن باید برای نجات جان خانواده‎ی خود با این موجودات مبارزه کند. او باید در میدان جنگ از پشت صخره‎ها یا در بعضی مواقع بدون داشتن سنگر با تیر‎وکمان خود به سمت دشمنان نشانه‎گیری کرده و آن‎ها را با پرتاب تیر به سمت سرشان از بین ببرد. تیر شلیک‎شده فقط در صورت برخورد با ناحیه‎ی سر باعث نابودی خواهد شد که باعث ایجاد چالش بیشتر در بازی شده است. گاهی موجودات فضایی شروع به حرکت در میدان جنگ می‎کنند و با قرار گرفتن بازیکن در دامنه‎ی دیدشان به سمت او خواهند آمد که در صورت رسیدن به بازیکن باعث شکست او در مرحله خواهد شد. تعداد تیر‎های بازیکن در هر مرحله محدود است و او باید با حفظ تمرکز و نشانه‎گیری دقیق حداکثر استفاده را از تیر‎های خود کند تا بتواند پیروز نبرد باشد. با پیروزی در هر مرحله سکه یا جوایزی مثل صحنه‎ی آهسته به بازیکن داده می‎شود. در صورت کشته شدن دشمنان با تیر کمتر نیز بازیکن ستاره‎های بیشتری دریافت خواهد کرد. امتیازات کسب‎شده به بازیکن کمک می‎کند تا شخصیت‎های جدیدی را در اختیار داشته باشد. وجود ابزار‎آلات جنگی مثل تیر‎و‎کمان و نمایش صحنه‎های خون‎ریزی باعث انتقال حس ترس و خشونت به بازیکن خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4.00 و در تاریخ 99/05/17 نوشته شده است.

  کیفیت

  قبل از شروع بازی، بازیکن می‎تواند به انتخاب خود سبک کارتونی یا نزدیک به واقعیت را برگزیند. تصاویر بازی از گرافیک نسبتاً خوبی برخوردار است. موسیقی متن بر هیجان مبارزات می‎افزاید اما در هنگام کار با منو کمی خسته‎کننده است. این بازی در دسته بازی‎های مستقل برنده‎ی دو جایزه در سال 2018 و یک جایزه در سال 2017 شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است .

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۴.۰۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۹