League of Light: Silent Mountain - A Hidden Object Mystery

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیا و حل کردن پازل‎های متفاوت در نقش کارآگاه

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن در نقش یک کارآگاه و با دنبال کردن سرنخ‎های به جا مانده معماها را حل می‎کند و می‎تواند همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شود. معمایی بودن داستان بازی و تجربه پیروزی یا شکست در حل معماها می‎تواند در جهان کودکی و نوجوانی معنادار باشد.
  تصاویری از بشکه‎ای که حاوی مشروبات الکلی است در بازی وجود دارد.
  چگونگی انجام بازی توسط متن‎های راهنمایی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که به علت وجود کلمات متعدد انگلیسی در تمامی متن‎ها جریان بازی برای بازیکنان با تسلط کمتر به زبان انگلیسی از چالش بیشتری برخوردار است. یافتن برخی از اشیا و همچنین حل کردن تعدادی از معماها به دقت بالاتر بازیکن نیاز دارد.
  جریان بازی علاوه بر کمک به بهبود مهارت تفکر حل مسئله و تفکر تحلیلی در بازیکنان باعث افزایش خلاقیت و تمرکز نیز خواهد شد.
  شخصیت‎های منفی بازی دارای قدرت‎های جادویی هستند که از آن جهت اعمال خبیثی مثل تبدیل افراد به سنگ یا تهدید آن‎ها استفاده می‎کنند. صحنه‎هایی از آتش‎سوزی و سقوط بالون شخصیت در بازی نمایش داده می‎شود که اگرچه موجب ایجاد هیجان بالاتر در بازی شده‎است اما می‎تواند برای برخی بازیکنان حساس مناسب نباشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی از سری بازی‎های معمایی و داستانی League of Light است. در این نسخه افرادی با نیروهای خارق‏العاده باعث رخ دادن اتفاقی مرموز می‎شوند. بازیکن در نقش کارآگاه با حل کردن پازل‎هایی گوناگون، یافتن اشیای پنهان شده در جریان بازی و استفاده از هریک در جایگاه صحیح سعی در یافتن راز این معما دارد. پازل‎هایی مثل پیدا کردن آب و استفاده از آن برای خاموش کردن آتش‎سوزی در بازی وجود دارد. معماهای بازی ساختار متفاوتی دارند و حل هر یک وابسته به حل دیگری است که می‎تواند تفکر تحلیلی و تفکر حل مسئله را در کودکان و نوجوانان به چالش کشاند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.0 iOS و در تاریخ 99/02/3 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی از کیفیت بالایی در طراحی شخصیت‎ها، انیمیشن و داستان برخوردار است. گستره‎ی بالایی از اشیای متفاوت و معماها در بازی قرار دارد که به همراه موسیقی رازآلود آن با جریان کارآگاهی بازی کاملاً تطابق دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‎ی کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان