League of Light: The Gatherer - Hidden Objects

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیا و حل پازل‎های متفاوت در نقش کارآگاه

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کشف معماها و تجربه‌ی پیروزی و شکست در حل آنها در محیط مملو از شگفتی بازی می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد. بازیکن می‎تواند به عنوان کارآگاه در جریان بازی ایفای نقش کند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شود.
  اشاره‎ای به نام برخی از مشروبات الکلی و استفاده از آن در بازی وجود دارد. برخی شخصیت‎های زن بازی با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده‎اند.
  بازی با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر صفحه انجام می‎شود. تمامی متن‎های راهنمایی، مکالمات میان شخصیت‎ها و متن چیستان‎ها به زبان انگلیسی است که می‎تواند برای بازیکنان با آشنایی کمتر به زبان انگلیسی با چالش همراه باشد. حل برخی از معماها به علت ساختار پیچیده‌ی آن‌ها، به دقت بالاتر بازیکن نیاز دارد. درجه‌ی دشواری بازی قابل تغییر است.
  جریان بازی علاوه بر تقویت توانایی حل مسئله و تفکر تحلیلی سبب بالارفتن قدرت تمرکز در بازیکنان خواهد شد. همچنین استفاده‌ی مناسب از اشیا به بازیکنان کمک می‎کند تا جهت حل مشکلات به راه‎حل‎های متفاوت بیندیشند که خود موجب افزایش خلاقیت در کودکان و نوجوانان خواهد شد.
  تصاویری از تبدیل پسر بچه‌ای توسط جادوگر به موجودی با چشم‎های نورانی، آتش سوزی، مردی در حال غرق شدن که نجات او به حل صحیح پازل وابسته است می‎تواند موجب انتقال حس ترس به بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از سری بازی‎های داستانی و پازلی League of Light است و در آن داستان حمله اشخاصی با نیروهای جادوگری به یک شهر روایت می‌شود. بازیکن در نقش یک کارآگاه و با یافتن اشیا و استفاده صحیح از هر یک برای حل معماهایی چون نجات از زندان یا به دست آوردن نامه‎ای مخفی، راز این معما را کشف می‎کند. نکته‎های کمکی برای هدایت بازیکن در مسیر بازی قرار دارند. معماها ساختار متفاوتی مانند یافتن اشیا، پاسخ به چیستان‎ و حل پازل‎ها دارند که حل هر یک در گرو حل دیگری است و می‎تواند توانایی حل مسئله و تفکر تحلیلی را در بازیکنان به چالش بکشد. تصاویری از آتش‎سوزی، تبدیل پسر کوچکی به موجودی ناشناخته با نیروهای جادوگری و مصرف الکل در بازی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/01/17 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  طراحی دقیق و پرجزییات مکان‎های متفاوت در شهر به همراه صداگذاری مناسب، فضای بازی را مشابه با فیلم کرده‎ است. انواع بسیار متنوعی از پازل‎ها در راستای داستان بازی طراحی شده‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای در اختیار داشتن برخی از راهنمایی‎ها جهت حل پازل‎های بازی دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  ارز رایگان