Learn Piano Fast with Numbers

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نواختن قطعه‌های ساده شده موسیقی بدون داشتن سواد موسیقایی

سال: 2022
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای استفاده از برنامه یک نوضیح کوتاه چند خطی واضح و کافی ارائه می‌شود. کاربر با دنبال کردن شماره‌های درج‌شده روی کیبورد و بالای صفحه، یک قطعه‌ی کوتاه‌شده را می‌نوازد. برای استفاده‌ی کودکان، حضور والدین برای ارائه توضیحات اولیه لازم خواهد بود.
  برنامه تنها با به کارگیری قدرت حافظه‌ی افراد، بستری ایجاد می‌کند تا کاربر با حفظ کردن ترتیب و مکان دکمه‌های کیبورد، یک موسیقی ساده‌شده را بدون داشتن هیچ دانش موسیقی بنوازد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه یک آموزنده‌ی ساده‌ی پیانو برای کودکان و افرادی است که بدون داشتن دانش موسیقی علاقه دارند تا به شکلی ساده و ابتدایی چند نت موسیقی را بنوازند.‌ این برنامه شامل یک صفحه از یک اکتاو کیبورد است که رویهر کلاویه‌ی آن عدد‌گذاری شده است. فهرست برنامه چند ده موسیقی در خود ذخیره دارد که شامل موسیقی‌های ساده مثل “جینگل بلز” تا موسیقی‌های سخت‌تری مثل “پدرخوانده” و “برای الیزه” می‌شود. با انتخاب یک موسیقی به دلخواه، کاربر ترتیب کلاویه‌هایی که باید فشار دهد تا موسیقی نواخته شود را می‌بیند و موسیقی را می‌شنود.‌ سپس شماره‌ی کلاویه‌ها به ترتیب بالای صفحه نوشته می‌شود و کاربر با دنبال کردن شماره‌ها موسیقی را می‌نوازد. به این ترتیب افراد بدون داشتن مهارت نت خوانی و دانش موسیقی می‌توانند با حفظ کردن ترتیب کلیدهایی که باید بفشارند یک موسیقی را در ساده‌ترین حالت خود بنوازند و آن را روی کیبوردهای واقعی نیز اجرا کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 588 Android در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۹ نوشته شده است.

  کیفیت

  صحنه‌ی برنامه یک اکتاو کامل از یک کیبورد است. در این کیبورد شبیه‌سازی‌شده، تن‌ صداهای مختلفی اجرا نمی‌شود و کیفیت صدای کلاویه‌ها با صدای واقعی آن‌ها تفاوت زیادی دارد. اما شیوه‌ای که برای آموزش درنظر گرفته شده به لحاظ سادگی، تجربه‌ی کاربری خوبی برای مخاطب ایجاد می‌کند. تنوع خوبی برای تمام سنین و سلیقه‌ها در موسیقی‌های ذخیره شده وجود دارد. در سرعت نواختن بالا باگ و ایرادی در ریتم موسیقی ایجاد نمی‌شود.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در حین استفاده و در صورت اتصال به اینترنت، تبلیغات تصویری و زبرنویسی در برنامه نمایش داده می‌شود.

  دنیای واقعی

  کاربر می‌تواند موسیقی‌ها را روی کیبور یا پیانوی واقعی نیز اجرا کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای استفاده لازم است کاربر با قوانین حریم خصوصی برنامه موافقت کرده و اجازه‌ی ضبط صدا را به برنامه دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۵۸۸
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Google Commerce Ltd
  سال انتشار ۲۰۲۲
  پلتفرم Android
  طبقه بندی آموزشی
  مهارت هماهنگی چشم‌ها و دست
  ارز رایگان