Learn The Animal Sounds

thumbnail
۶ سال به بالا
۳ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش صدا و نام حیوانات با بهره‎گیری از تصاویر هریک و در دسته‎بندی‎های متفاوت

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی تنها با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. در بخش پازل تصاویر مشابه به دقت و تمرکز بالاتر کودک نیاز است. در این بازی همراهی والدین جهت کمک به روند یادگیری کودکان لازم است توضیحاتی نیز برای والدین در صفحه‎ی ابتدایی بازی در مورد چگونگی انجام آن قرار دارد.
  عامل یادگیری نام، شکل ظاهری و صدای هر حیوان به بهبود مهارت شناختی و نیز گسترده شده دایره‎ی واژگان کودکان کمک خواهد کرد و همچنین به خاطر سپاردن تصاویر سبب تقویت حافظه‎ی کودکان می‎شود. دسته‎بندی‎های گوناگون موجود در برنامه کودک را با حیوانات مربوط به هر منطقه آشنا خواهد کرد؛ به طور مثال در دسته‎بندی جنگل حیواناتی نظیر شیر و در دسته‎بندی یخ حیواناتی نظیر پنگوئن قرار دارند. اطلاعات تکمیلی مثل کند بودن حرکت حلزون یا سخت بودن لاک لاک‎پشت جهت آشنایی بیشتر کودکان با حیوانات نیز در بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی رنگارنگ کودک با شکل ظاهری، صدا، نام و عادات برخی از حیوانات آشنا می‎شود. بازی شامل سه بخش آموزش حیوانات، مرور مفاهیم و پازل تصاویر مشابه است. در بخش اول دسته‎بندی‎های متفاوتی از حیوانات مثل حیوانات خانگی، جنگل و مزرعه در بازی قرار دارند که با ضربه زدن با انگشت کودک روی صفحه‎ی بازی اطلاعات کوتاهی در مورد هر حیوان پخش خواهد شد. در بخش مرور، کودک تصویر حیوان مورد نظر را از میان تصاویر حیوانات دیگر بر مبنای نام خوانده شده توسط گوینده‎ی بازی انتخاب خواهد کرد. در بخش پازل، تصاویر حیوانات روی کارت‎های جداگانه قرار دارند. کودک با ضربه زدن با انگشت بر روی هر کدام از این کارت‎ها تصویری نمایش داده شده را به حافظه‎ی خود می‎سپارد و با تطبیق دادن دو تصویر مشابه آن‎ها را حذف می‎کند که می‎تواند کمک خوبی جهت رشد حافظه در کودکان باشد. این بازی در جهت بهبود مهارت‎های یادگیری و توسعه‎ی توانایی تمرکز در کودکان نقش خواهد داشت. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.57 iOS در تاریخ 99/03/1 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تنوع دسته‎بندی‎ها، نامحدود بودن بازی از نظر زمانی و خوانده شدن نام و اطلاعات مربوط به هر حیوان توسط گوینده‎ی بازی به همراه تصاویر رنگارنگ موجب ایجاد فضایی مناسب جهت آموزش به خردسالان شده‌‎ است. بازی موفق به دریافت جوایزی چون Apps We Love و Best Apps & Games for Kids از App Store شده ‎است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی دسته‎بندی‎ها و حیوانات مجموعه پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Papumba SRL
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان