Learn to Draw Glow Cartoon

بررس متن: پریا کنکاشور

5+ 3 تا 5 با همراهی والدین

آموزش نقاشی و رنگ‌آمیزی به روش ساده و قدم‌به‌قدم برای کودکان

ناشر: ColorJoy سال انتشار: 2017

Learn to Draw Glow Cartoon

5+
3 تا 5 با همراهی والدین

آموزش نقاشی و رنگ‌آمیزی به روش ساده و قدم‌به‌قدم برای کودکان

ناشر: ColorJoy

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
آموزش آسان برنامه به کودکان کمک می‎کند تا طرح‎های به‌ظاهر پیچیده را به‌راحتی و به‌تنهایی تکمیل کنند و احساس مستقل بودن را تجربه کنند.
محتوای آموزشی
کودکان و خردسالان با استفاده از این برنامه می‌توانند علاوه بر یادگیری انواع رنگ‎ها و استفاده متنوع از انواع قلم به یادگیری نحوه کشیدن خطوط صحیح بپردازند. این برنامه به آنها کمک خواهد کرد تا پیروی از الگوها را بیاموزند و مهارت خود را در کشیدن خطوط دقیق افزایش دهند‌. به کمک شخصیت‎های دوست‌داشتنی‌شان خلاقیت رنگ‎آمیزی کردن را تمرین کنند و خالق شخصیت‎های محبوب خود باشند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از این برنامه بسیار ساده است و نیاز به هیچ مهارت پیشینی ندارد. البته نظارت والدین برای کودکان خردسال برای کمک کردن در سریع‎تر شدن درک اولیه بسیار مؤثر خواهد بود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی یک برنامه‌ی کاربردی برای آموزش نقاشی به کودکان و خردسالان است. در این بازی کودک قدم‌به‌قدم نحوه‌ی کشیدن خطوط مختلف برای رسیدن به طرح نهایی را می‎آموزد. در ابتدای بازی کودک می‎تواند از بین دو بخش نقاشی یا رنگ‌آمیزی یکی را به‌دلخواه انتخاب کرده و وارد آن قسمت شود. در قسمت نقاشی تصاویر فانتزی و جالبی برای کودکان وجود دارد که شامل سه بخش قهرمان‎های کارتونی کاراکترها و حیوانات می‎شود. کودک می‎تواند با انتخاب تصویر موردعلاقه‌ی خود وارد بخش یادگیری نقاشی تصویر موردنظرش شود. بازی با انتخاب رنگ دلخواه برای قلم نقاشی شروع می‎شود و سپس شروع به کشیدن جزءبه‌جزء تصویر انتخاب‌شده می‎کند. بعد از کشیدن هر خط کودک می‎بایست سعی کند تا روی الگوی کشیده شده خط مشابه بکشد. این روند تا انتهای تصویر ادامه می‌یابد و در این حین کودک می‌تواند رنگ قلم خود را تعویض و یا از پاک‌کن استفاده کند. بعد از تکمیل شدن شکل اصلی خطوط الگویی که برنامه خود کشیده بود حذف و تنها خطوطی که توسط کودک کشیده شده باقی می‎ماند و حس تکمیل نقاشی به شکل مستقل به بازیکنان داده می‎شود. انتخاب رنگ و نوع قلم‎ها از بین تنوع موجود هیجان و انگیزه‎ی بازیکنان به ایجاد طرح خلاقانه بیشتر می‎کند. این برنامه نیازی به اینترنت نداشته و نیازی به دسترسی به اطلاعات دستگاه هوشمند نیز وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی َ 1.0.5 Android در تاریخ 97/09/16 نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت گرافیکی خوب بازی، استفاده از رنگ‌های شاد و شکل‎های فانتزی فضای شادی را برای کودک خلق کرده است. قلم نورانی و همچنین بهره بردن از شخصیت‎های محبوب کودکان مانند موجودات پوکمون نیز این بازی را برایشان جذاب‌تر می‎کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 10
نسخه تست شده روی اندروید 1.0.5
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳
واحد پول رایگان
ناشر ColorJoy
سال انتشار 2017