Learning tables is fun

بررس متن: پرستو رحیمی

10+ 5 تا 10 با همراهی والدین

آموزش چهار عمل اصلی ریاضیات به کودکان

ناشر: Alexandre Minard سال انتشار: 2011

Learning tables is fun

10+
5 تا 10 با همراهی والدین

آموزش چهار عمل اصلی ریاضیات به کودکان

ناشر: Alexandre Minard

سال انتشار: 2011

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودک در جریان بازی با روشی ساده چهار عمل اصلی در ریاضیات را خواهد آموخت که می‎تواند علاوه بر تمرین مفاهیم آموزش داده شده در مدارس کمک خوبی جهت توسعه‌ی ذهنی در کودکان باشد. با توجه به انگلیسی بودن اعداد، همراهی والدین با کودک جهت آموزش مفاهیم و ترجمه لازم است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی با محاسبه‌ی پاسخ سوالات و کشیدن اعداد توسط انگشت کودک بر صفحه انجام می‎شود. بازی سه سطح دشواری دارد که درجات بالاتر دشواری شامل محاسبات پیچیده‎تری است (به طور مثال جمع اعدادی که پاسخ آن عددی دورقمی خواهد شد) و می‎تواند برای کودکان چالش بر‎انگیز باشد.
آنچه والدین باید بدانند

کودک در این بازی توسط اشکال و اعداد، چهار عمل اصلی در ریاضیات را خواهد آموخت. با انتخاب هر یک از آموزش‎های مربوط به جمع، تفریق، ضرب و تقسیم تصویری به همراه اعداد از صفر تا نه و همچنین سوالات ریاضی نمایش داده می‎شود که کودک با محاسبه پاسخ هر یک از سوالات و قرار دادن پاسخ صحیح بر جایگاه مورد نظر، مرحله را به پایان می‎رساند. جهت درک بهتر مفاهیم از اشکال ساده‎ای همچون میوه‎های گوناگون نیز بهره ‎گرفته شده ‎است. آموزش‎های مربوط به جمع و تفریق به صورت رایگان و آموزش‌های ضرب و تقسیم با پرداخت مبلغی در دسترس کاربران قرار می‎گیرد. این مجموعه می‎تواند کمک خوبی جهت آموزش مفاهیم ابتدایی ریاضی به کودکان در سنین قبل از دبستان باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.0 iOS در تاریخ 98/01/12 نوشته شده است.

کیفیت

بهره‎گیری از اعداد با فونت درشت، امکان انجام چندین باره هر مرحله و همچنین استفاده از اشکال متفاوت در آموزش‎ها، محیط مجموعه را تبدیل به محیطی دلپذیر و کاربردی کرده ‎است.

مصرف گرایی

جهت در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 0.99$ لازم است. بخشی در صفحه‌ی ابتدایی بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 2
حداقل نیازمندی iOS 10.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Alexandre Minard
سال انتشار 2011
دنیای واقعی

والدین می‎توانند برخی از مفاهیم ریاضی را با بهره بردن از اشیایی چون میوه‎ها به کودک خود آموزش دهند.