Legend of Ace

بررس متن: حامد داوری

14+

مبارزه دو گروه از قهرمانان افسانه‌ای با هدف تسلط بر سرزمین

ناشر: Funcube Tecnology limited سال انتشار: 2018

Legend of Ace

14+

مبارزه دو گروه از قهرمانان افسانه‌ای با هدف تسلط بر سرزمین

ناشر: Funcube Tecnology limited

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
این بازی به علت داشتن مبارزه و نبرد با ابزارهای مختلف (بسته به مهارت قهرمانان بازی) مثل شمشیر و تیر و کمان محتوای خشونت برجسته‌ای دارد. بعضی از قهرمانان بازی شکل‌های عجیبی دارند اما به علت سبک فانتزی تصویر آنها از واقعیت به دور است و ترسی نخواهد داشت.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
شخصیت زن در این بازی با اندام‌های کلیشه‌ای به تصویر کشیده شده‎اند و لباس‎های نامتعارفی به تن دارند که جنبه‎ی جنسی بازی را به‌شدت افزایش داده است.
سهولت استفاده
گزینه‌های زیاد منو و کوچک بودن سایز گزینه‌ها درمجموع کار با منوی بازی را دشوار کرده است؛ اما چگونگی انجام بازی و کنترل شخصیت به‌راحتی امکان‌پذیر است و سخت نیست.
آنچه والدین باید بدانند

Legend of ace در دسته‌ی بازی‌های هیجانی و کارتی با سبک فانتزی قرار می‌گیرد. سه حالت بازی به‌صورت گروهی اجرا می‌شود و آنلاین بودن بازی به بازیکن اجازه می‎دهد تا به همراه هم‌گروه‌های خود، از هر نقطه از دنیا، به نبرد با گروه حریف بپردازد. نبردها در میان دو گروه آبی و قرمز در یک زمین مشخص برگزار می‎شود و در مدت‌زمان 10 دقیقه باید تمام تلاش برای نابودی بیشتر نیروهای دشمن صورت گیرد. بازیکن می‌تواند شخصیت خود را از میان قهرمانان افسانه‌ای و متنوع بازی انتخاب کند. هرکدام از قهرمانان ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند که با آگاهی از قابلیت‎هایشان می‎توان به چینش بهتری دست‌یافت و شانس برد را افزایش داد. همه‌ی قهرمانان بازی از همان ابتدا قابل‌دسترسی نیستند و با پیشروی در بازی و کسب امتیاز و جوایز می‎توان به قهرمانان بیشتر و قدرت بالاتری دست‌یافت. اگرچه خشونت نمایش داده‌شده حالت کارتونی و غیرواقعی دارد، اما ظاهر شخصیت‎ها به واقعیت نزدیک است و تأکید بالایی بر روی کلیشه‌های جنسیتی به‌خصوص برای شخصیت‎های مؤنث بازی مشاهده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/03/28 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.29.0 است.

کیفیت

گرافیک تصاویر نسبتاً بالا است و رنگ‌های متنوعی که در پس‌زمینه به‌کاررفته جذابیت بازی را دوچندان کرده است. موسیقی متن توانسته هیجان را چاشنی بازی کند. شخصیت‎های بازی تا حدودی حالت اسطوره‎ای دارند که با محتوای قهرمانی محور بازی هماهنگ است.

مصرف گرایی

گاهی پیش از شروع بازی دانلود فایل‌های محتوایی با حجم بالا درخواست می‌شود. خرید درون برنامه‌ای در این بازی از قیمت 0.99 تا 99.99 دلار نیز وجود دارد.

حریم خصوصی

بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 71
نسخه تست شده روی اندروید 1.29.0
حداقل نیازمندی اندروید 4.2 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Funcube Tecnology limited
سال انتشار 2018