Legendary: Game of Heroes

بررس متن: پرستو رحیمی

15+ 12 تا 15 با همراهی والدین

حل کردن پازل گوی‌های رنگی و نبرد با حریفان افسانه‌ای

ناشر: NETWORK Inc سال انتشار: 2018

Legendary: Game of Heroes

15+
12 تا 15 با همراهی والدین

حل کردن پازل گوی‌های رنگی و نبرد با حریفان افسانه‌ای

ناشر: NETWORK Inc

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با تکیه‌ بر تفکر استراتژیک خود و یادگیری عناصر موجود در طبیعت و قدرتشان شانس بیشتری در پیروزی دارد. عامل زمان در حین مبارزه بازیکنان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تصاویر شخصیت‌ها، موسیقی و رنگ‌های تند حس هیجان مضاعف را به بازیکن القا می‌کند.
گفتار نامناسب
در مرحله بازی گروهی، محلی برای گفتگو بین اعضای گروه وجود دارد که گاهی اوقات از الفاظ زشتی در این فضا استفاده می‌شود.
محتوای بزرگسالانه
بعضی از شخصیت‌های بازی نیز دارای پوشش نامناسبی‌اند.
سهولت استفاده
در مرحله اول سازوکار اولیه‎ی کار با بازی نمایش داده می‌شود، اما توضیحات تکمیلی در مورد قوی‌تر کردن شخصیت‌ها و چگونگی انجام بازی به‌صورت گروهی وجود ندارد. فضای بازی کمی شلوغ است و وارد شدن به بازی زمان‌بر است.
آنچه والدین باید بدانند

نوجوانان در این بازی حل پازل و نبرد با شخصیت‎های حماسی را به‌صورت هم‌زمان تجربه می‎کنند. در ابتدا بازیکن، قهرمان موردنظر خود (در قالب تصاویر روی کارت) را انتخاب می‎کند که هرکدام دارای ظاهر و قدرت متفاوتی‎اند، سپس نبرد با حریف آغاز می‌شود. حملات با حل کردن گوی‌های رنگی در چارچوب پیش می‌رود و ترکیب گوی‎های بیشتر به معنای قدرت بالاتر قهرمان است. با قرار گرفتن و محور شدن گوی‎های یکرنگ به‌صورت خطی و در کناره هم، قدرت به قهرمان منتقل می‎شود و گوی‌های جدید جایگزین آنها می‌شوند. رنگ هرکدام از گوی‌ها از عناصر موجود در طبیعت الهام گرفته‌شده است: زمین به رنگ سبز، آب به رنگ آبی، روشنایی به رنگ زرد، ظلمت به رنگ بنفش و آتش به رنگ قرمز. هر قهرمان و حریف مقابلش نیز عنصر مخصوص به خود را دارند و نیروی هر عنصر نسبت به عنصر حریف سنجیده می‌شود؛ به‌طور مثال عنصر آب از آتش قوی‌تر است بنابراین انتخاب درست شخصیت کمک زیادی به برد بازیکن می‌کند. نوجوانان در کنار بهره‎گیری و تمرین تفکر استراتژیک و حل مسئله، در بازی می‌توانند تجربه بازی گروهی را نیز داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 3.2.0 در تاریخ 98/03/01 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است متنوع بودن شخصیت‌های بازی و تصویرسازی جذاب آنها و موسیقی متن هیجان‌انگیز موجب زیباتر شدن فضای بازی می‌شود.

مصرف گرایی

درحالی‌که مراحل رایگان بازی به بازیکن امکان تمام کردن مراحل را می‌دهد اما این مسیری طولانی است، بازیکن در مراحل بازی الماس، طلا و کلیدهایی به دست می‌آورد که برای پیشرفت سریع‌تر در بازی مجبور به خرج کردن آنها است، اما به مقداری کمی در طول بازی به دست می‌آید، بنابراین مجبور به خرید درون برنامه می‌شود. همچنین می‌تواند با پرداخت$ 39.99 ماهیانه عضو ویژه در بازی شد که برای اعضای ویژه روزانه الماس، طلا و کلیدهایی به‌عنوان جایزه تعلق می‌گیرد.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای قرار گرفتن در بازی گروهی ضروری است و همچنین بازی لینک مستقیمی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 91
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 3.2.0
واحد پول رایگان
ناشر NETWORK Inc
سال انتشار 2018