Legendary: Game of Heroes

thumbnail
۱۵ سال به بالا
۱۲ تا ۱۵ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل گوی‌های رنگی و نبرد با حریفان افسانه‌ای

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بعضی از شخصیت‌های بازی نیز دارای پوشش نامناسبی‌اند.
  در مرحله بازی گروهی، محلی برای گفتگو بین اعضای گروه وجود دارد که گاهی اوقات از الفاظ زشتی در این فضا استفاده می‌شود.
  در مرحله اول سازوکار اولیه‎ی کار با بازی نمایش داده می‌شود، اما توضیحات تکمیلی در مورد قوی‌تر کردن شخصیت‌ها و چگونگی انجام بازی به‌صورت گروهی وجود ندارد. فضای بازی کمی شلوغ است و وارد شدن به بازی زمان‌بر است.
  بازیکن با تکیه‌ بر تفکر استراتژیک خود و یادگیری عناصر موجود در طبیعت و قدرتشان شانس بیشتری در پیروزی دارد. عامل زمان در حین مبارزه بازیکنان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.
  تصاویر شخصیت‌ها، موسیقی و رنگ‌های تند حس هیجان مضاعف را به بازیکن القا می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نوجوانان در این بازی حل پازل و نبرد با شخصیت‎های حماسی را به‌صورت هم‌زمان تجربه می‎کنند. در ابتدا بازیکن، قهرمان موردنظر خود (در قالب تصاویر روی کارت) را انتخاب می‎کند که هرکدام دارای ظاهر و قدرت متفاوتی‎اند، سپس نبرد با حریف آغاز می‌شود. حملات با حل کردن گوی‌های رنگی در چارچوب پیش می‌رود و ترکیب گوی‎های بیشتر به معنای قدرت بالاتر قهرمان است. با قرار گرفتن و محور شدن گوی‎های یکرنگ به‌صورت خطی و در کناره هم، قدرت به قهرمان منتقل می‎شود و گوی‌های جدید جایگزین آنها می‌شوند. رنگ هرکدام از گوی‌ها از عناصر موجود در طبیعت الهام گرفته‌شده است: زمین به رنگ سبز، آب به رنگ آبی، روشنایی به رنگ زرد، ظلمت به رنگ بنفش و آتش به رنگ قرمز. هر قهرمان و حریف مقابلش نیز عنصر مخصوص به خود را دارند و نیروی هر عنصر نسبت به عنصر حریف سنجیده می‌شود؛ به‌طور مثال عنصر آب از آتش قوی‌تر است بنابراین انتخاب درست شخصیت کمک زیادی به برد بازیکن می‌کند. نوجوانان در کنار بهره‎گیری و تمرین تفکر استراتژیک و حل مسئله، در بازی می‌توانند تجربه بازی گروهی را نیز داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 3.2.0 در تاریخ 98/03/01 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است متنوع بودن شخصیت‌های بازی و تصویرسازی جذاب آنها و موسیقی متن هیجان‌انگیز موجب زیباتر شدن فضای بازی می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  درحالی‌که مراحل رایگان بازی به بازیکن امکان تمام کردن مراحل را می‌دهد اما این مسیری طولانی است، بازیکن در مراحل بازی الماس، طلا و کلیدهایی به دست می‌آورد که برای پیشرفت سریع‌تر در بازی مجبور به خرج کردن آنها است، اما به مقداری کمی در طول بازی به دست می‌آید، بنابراین مجبور به خرید درون برنامه می‌شود. همچنین می‌تواند با پرداخت$ 39.99 ماهیانه عضو ویژه در بازی شد که برای اعضای ویژه روزانه الماس، طلا و کلیدهایی به‌عنوان جایزه تعلق می‌گیرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای قرار گرفتن در بازی گروهی ضروری است و همچنین بازی لینک مستقیمی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۲.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر NETWORK Inc
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان