LEGO® DC Super Heroes Chase

بررس متن: پریا کنکاشور

12+ 6 تا 12 با همراهی والدین

تعقیب و گریز شخصیت‎های خوب و بد داستان‎های DC

ناشر: LEGO System A/S سال انتشار: 2016

LEGO® DC Super Heroes Chase

12+
6 تا 12 با همراهی والدین

تعقیب و گریز شخصیت‎های خوب و بد داستان‎های DC

ناشر: LEGO System A/S

سال انتشار: 2016

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
کودکان در این بازی با شخصیت‎های آشنای DC بازی می‎کنند و با دنیای جنایت‎های شهر گاتهام آشنا می‎شوند.
ترس و خشونت
جریان تعقیب و گریز بازی در کنار پرتاب چماق‎ها محیط بازی را خشن کرده است، اما هیچ خونریزی و کشتاری وجود ندارد. برخورد کردن با موانع و اشیای داخل شهر تنها باعث از هم پاشیده شدن لگوها می‎شود. چهره‎ی برخی از شخصیت‎ها در ویدیوهای کوتاه خشن و عصبانی است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
روش استفاده از برنامه پیچیدگی بالایی ندارد و تنها کار اصلی بازیکن حفظ تعادل ماشین شخصیت اصلی است. سرعت بالایی بازی عکس‎العمل نشان دادن را دشوار کرده و برای بازیکنان کم‎سن نیاز به زمان خواهد بود تا تسلط کامل پیدا کنند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ازجمله بازی‌های هیجانی لگویی برای کودکان است و شخصیت‎های آن نیز از مجموعه‎های DC برگرفته شده‎اند. کودکان با انتخاب شخصیت‎های بتمن، سوپرمن، جوکر و سایر شخصیت‎های منفی و مثبت مجموعه‎های DC مسیر مشخصی را به وسیله‎ی ماشین‎هایشان طی می‎کنند تا درنهایت یکی از آن متوقف شود. بازیکنان با جمع‎آوری چماق فرصت نابود کردن و متوقف ساختن دشمن خود را خواهند داشت. البته در مقابل نیز با همین چماق‎ها ممکن است متوقف شوند. در کنار پرتاب سه چماق برای نابودسازی فرد مقابل، بازیکنان باید بتوانند مسیر پرپیچ‎وخم را با سرعت‌بالا طی کنند و در طول مسیر تا جای ممکن پول و چماق جمع‌آوری کنند. در برخورد شخصیت‎ها به موانع، هیچ تصویری از انفجار یا خونریزی وجود ندارد و فقط لگوهای روی‌هم انباشته‌شده از هم جدا می‎شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.6 در تاریخ ۹۷/۱۰/۲۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت تصاویر و همچنین نحوه طراحی شخصیت‌های بازی بالا است، همچنین استفاده از موزیک هیجان‌انگیز فضای هیجانی بازی را برای کودکان مطلوب‌تر می‌کند. الگوی یکنواخت و تکراری بازی می‌تواند از عوامل اصلی در کسل‎کننده شدن محتوای بازی باشد. شخصیت‎های مثبت منفی بازی از داستان‎های کمیک DC برگرفته شده‎اند و همانند ظاهر شخصیت‎ها در اسباب‎بازی‎های لگو نمایش داده می‎شوند. تصاویر محیطی بازی تنوع محدودی دارند و بعد از چندین دور بازی تکراری می‎شوند.

مصرف گرایی

این مجموعه انگیزه‎ای برای تعامل بیشتر با مجموعه‎های DC و خرید مجموعه‎های لگویی است. کودکان و نوجوانان علاقه‎مند به این مجموعه‎ها با بازی بیشتر تمایل به خرید اسباب‎بازی‎های بیشتر را پیدا می‎کنند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 63
نسخه تست شده روی اندروید 1.6.1326
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر LEGO System A/S
سال انتشار 2016
اقتباس مجلات کمیک و فیلم‎های DC و اسباب‎بازی‎های لگو