Lemmings: The Official Game

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت‎های بازی در مسیری ایمن با در نظر گرفتن چالش‎ها

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در شروع، مراحل آزمایشی سازوکار بازی را به کودک آموزش می‌دهد. گاهی اوقات شخصیت در حال حرکت به‌فرمان بازیکن پاسخ نمی‌دهد و حرکت او با تأخیر انجام می‎شود.
  این بازی به کودکان فکر کردن به‌صورت مستقل، تأمل و شکیبایی قبل از تصمیم‌گیری و انتخاب بهترین گزینه را خواهد آموخت. همچنین قدرت تفکر استراتژیک و حل مسئله را در کودک تقویت خواهد کرد.
  شخصیت‌های بازی با افتادن از بلندی ویا منفجرشدن در اثر برخورد با دینامیت از بین می‌روند و پس از تبدیل‌شدن به تکه‌های رنگین بلافاصله ناپدید می‌شوند. صدای از بین رفتن آنها کوتاه اما دردآلود است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی متشکل از چندین مرحله است که در سیاره‌های مختلف انجام می‌شود. در ابتدای هر مرحله تعدادی از شخصیت‌های بازی وارد می‌شوند که بازیکن هدایت آنها به سمت خروجی تعیین‌شده را بر عهده دارد. در مسیر حرکت شخصیت‎ها چالش‌های متفاوتی وجود دارد که ممکن است در حین آن شخصیت‌ها از بین بروند و موجب شکست مرحله شوند. بازیکن پیش از شروع هر مرحله و در حین پیشروی در هر مرحله با زدن روی دکم‎یه وقفه فرصت دارد تا با توجه به نقشه مسیر و خطرات پیش رو برنامه‌ریزی کند و مسیر ایمن حرکت شخصیت‌ها را تعیین کند. این بازی استراتژیک می‎تواند برای کودکان علاقه‎مند به ماجراجویی و بازی‌های پازل گونه جذاب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.00 iOS در تاریخ 98/05/14 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی دارای گرافیکی دو بعدی، مینیمال و در عین حال فانتزی است. موسیقی متن و همچنین صدای شخصیت‌های بازی جذابیت آن را افزایش می‌دهد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی سکه‌هایی به دست می‌آورد که می‌تواند از آنها برای امن کردن مسیر استفاده کند. بازیکن می‌تواند با پرداخت حداکثر 139.99$ خرید درون برنامه انجام دهد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳
  واحد پول رایگان
  ناشر SAD PUPPY LIMITED
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان