Lemmings: The Official Game

بررس متن: پرستو رحیمی

9+

هدایت شخصیت‎های بازی در مسیری ایمن با در نظر گرفتن چالش‎ها

ناشر: SAD PUPPY LIMITED سال انتشار: 2017

Lemmings: The Official Game

9+

هدایت شخصیت‎های بازی در مسیری ایمن با در نظر گرفتن چالش‎ها

ناشر: SAD PUPPY LIMITED

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی به کودکان فکر کردن به‌صورت مستقل، تأمل و شکیبایی قبل از تصمیم‌گیری و انتخاب بهترین گزینه را خواهد آموخت. همچنین قدرت تفکر استراتژیک و حل مسئله را در کودک تقویت خواهد کرد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
شخصیت‌های بازی با افتادن از بلندی ویا منفجرشدن در اثر برخورد با دینامیت از بین می‌روند و پس از تبدیل‌شدن به تکه‌های رنگین بلافاصله ناپدید می‌شوند. صدای از بین رفتن آنها کوتاه اما دردآلود است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در شروع، مراحل آزمایشی سازوکار بازی را به کودک آموزش می‌دهد. گاهی اوقات شخصیت در حال حرکت به‌فرمان بازیکن پاسخ نمی‌دهد و حرکت او با تأخیر انجام می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی متشکل از چندین مرحله است که در سیاره‌های مختلف انجام می‌شود. در ابتدای هر مرحله تعدادی از شخصیت‌های بازی وارد می‌شوند که بازیکن هدایت آنها به سمت خروجی تعیین‌شده را بر عهده دارد. در مسیر حرکت شخصیت‎ها چالش‌های متفاوتی وجود دارد که ممکن است در حین آن شخصیت‌ها از بین بروند و موجب شکست مرحله شوند. بازیکن پیش از شروع هر مرحله و در حین پیشروی در هر مرحله با زدن روی دکم‎یه وقفه فرصت دارد تا با توجه به نقشه مسیر و خطرات پیش رو برنامه‌ریزی کند و مسیر ایمن حرکت شخصیت‌ها را تعیین کند. این بازی استراتژیک می‎تواند برای کودکان علاقه‎مند به ماجراجویی و بازی‌های پازل گونه جذاب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.00 iOS در تاریخ 98/05/14 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی دارای گرافیکی دو بعدی، مینیمال و در عین حال فانتزی است. موسیقی متن و همچنین صدای شخصیت‌های بازی جذابیت آن را افزایش می‌دهد.

مصرف گرایی

بازیکن با مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی سکه‌هایی به دست می‌آورد که می‌تواند از آنها برای امن کردن مسیر استفاده کند. بازیکن می‌تواند با پرداخت حداکثر 139.99$ خرید درون برنامه انجام دهد.

حریم خصوصی

بازی لینکی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 71
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 3
واحد پول رایگان
ناشر SAD PUPPY LIMITED
سال انتشار 2017