Let’s Create! Pottery Lite

بررس متن: حامد داوری

7+

سفالگری و طراحی ظروف سفالی در محیطی آرامش‎بخش

ناشر: Infinite dreams سال انتشار: 2011

Let’s Create! Pottery Lite

7+

سفالگری و طراحی ظروف سفالی در محیطی آرامش‎بخش

ناشر: Infinite dreams

سال انتشار: 2011

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
در این بازی ساختاری جهت تمرین مراقبه و افزایش آرامش پیاده‎سازی شده است تا کودک در حین بازی نه‌تنها هیچ تنشی حس نکند بلکه با تمرکز بالا به هماهنگی دست و چشمان و ساخت طرح خواسته‌شده بپردازد. خارج از قسمت تحویل سفارش درخواست شده، کودکان می‎توانند بدون هیچ مرزی به ساخت ظروف متنوع بپردازند و قدرت خلاقیت و نوآوری خود را تقویت کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی نیازمند دقت بالا به همراه هماهنگی چشم و انگشتان است. بازیکن باید با دقت به تصویر ارائه‌شده نقاط برآمده و فرورفته را شناسایی کند و به‌طور درست پیاده‎سازی کند. داخل یا خارج رفتن سطح ظرف با حرکت انگشت به سمت راست و چپ صورت می‎گیرد و بلند و کوتاه شدن آن با بالا و پایین بردن انگشت، ‌بر روی ظرف انجام می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی نسخه رایگان بازی اصلی Let’s Create! Pottery HD است که محدودیت‎های بسیاری نسبت به نسخه اصلی دارد. در این نسخه از بازی سفارش‎هایی برای بازیکن ارسال می‎شود که هر یک از چالش و ویژگی خاصی برخوردارند و از بازیکن تقاضا می‎شود تا شکل درخواست شده را بسازد. الزامی به ساخت شکل سفارش داده‌شده وجود ندارد و بازیکن می‎تواند انواع ظروف را با توجه به علاقه خود بسازد و به فروش برساند. موسیقی آرامش‎بخش و تصویر فضای سبز پشت ظرف در حین بازی به کودکان حس آرامش می‎دهد. همچنین در بخش خارج از سفارش‌ها کودکان خلاقیت خود را بدون هیچ محدودیتی تقویت می‎کنند و به ساخت ظروف متعدد در فضایی آرام می‎پردازند که نوعی تمرین مراقبه به شمار می‎آید. لازمه‎ی انجام این بازی تمرکز و آرامش است و فضاسازی انجام‌شده نیز در همین راستا است. فروش طرح و تحویل سفارش باعث افزایش سکه داخل بازی می‎شود که از این سکه‎ها برای خرید رنگ و طرح‎های جدید استفاده می‎شود و در صورت تمایل بازیکن می‎تواند با خرید درون برنامه نیز سکه اضافه کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.64 در تاریخ 96/10/22 نوشته‌شده است.

کیفیت

موسیقی متن بازی شامل صداهای طبیعی مانند جیک‌جیک پرنده‎ها، حرکت برگ و مواردی برای ایجاد محیط آرام است و تصویر پشتی نمای یک جنگل با درختان بسیار زیاد به‌صورت محو و درهم‌رفته نمایش داده‌شده است. حرکت سریع در این بازی بی‎فایده بوده و تمام تغییرات در ظرف باید به‌آرامی صورت گیرد.

مصرف گرایی

در گوشه صفحه اولیه بازی لینک اخبار مربوط به ناشر بازی قرار دارد و بعد از تحویل چند سفارش لینک خرید نسخه کامل این بازی در پایین منو قرار می‎گیرد. همچنین لینکی برای نظر دادن در مورد طرح‎های سایر بازیکنان از طریق سایت این بازی در پایین صندوق پیام‎های جدید قرار دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 41
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.64
واحد پول رایگان
ناشر Infinite dreams
سال انتشار 2011