Lifty

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

انتقال مسافران آسانسور به طبقات مختلف قبل از انهدام آنها

ناشر: Major Frank سال انتشار: 2019

Lifty

7+

انتقال مسافران آسانسور به طبقات مختلف قبل از انهدام آنها

ناشر: Major Frank

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بعد از تمام شدن مهلت سوار کردن هر یک از موجودات رنگی، تصویر آنها منهدم می‌شود. اگرچه این صحنه خونریزی ندارد اما برای کودکان حساس می‌تواند آزاردهنده باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چالش این بازی مربوط به کنترل آسانسور و مدیریت سرعت مناسب در سوار کردن موجودات رنگی است. انجام بازی نیاز به تمرکز دارد و در مراحل ابتدایی نحوه انجام آن به‌صورت تصویری به‌طور کامل توضیح داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی، بازیکن در نقش مسئول آسانسور قرار دارد که باید مسافران را به طبقات مختلف منتقل کند. مسافران او موجودات فانتزی با اشکال عجیب و رنگارنگ‌اند. بازیکن باید تا قبل از اتمام مهلت انتظار هر موجود و از بین رفتنش او را سوار آسانسور کند و از بین برج‎های هر مرحله عبور کند. رساندن موجودات به طبقات هم‌رنگ خود و رسیدن آسانسور به طبقه آخر برج، هدف نهایی هر مرحله است. هر آسانسور دارای ویژگی و ظرفیت متفاوتی است و هر یک از موجودات بر اساس چاق یا لاغر بودنشان میزان مشخصی از فضای آسانسور را اشغال می‌کنند. با تکمیل هر برج، شکل جدیدی از آسانسورها باز می‌شود. علاوه بر چالش‌های هر مرحله که شکل متفاوتی دارند، دو حالت نجات بخشی و چالشی نیز در بازی وجود دارد که جهت تنوع در بازی طراحی شدند. بازی برمبنای سرعت عمل بالا قرار دارد و علاوه بر مدت چندثانیه‌ای که برای سوار کردن موجودات در نظر گرفته‌شده، تکمیل هر مرحله نیز دارای محدودیت زمانی است که تمرکز کردن و کنترل آسانسور را دشوار می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 2.2.0 Android در تاریخ ۹۸/0۳/۲۸ نوشته‌شده است.

کیفیت

نقاشی تصاویر و چهره‌پردازی شخصیت‌ها به شکل جذابی انجام‌شده است. موجودات با ظاهر فانتزی و رنگارنگ خود فضای بازی را شاد و متنوع کرده‌اند. همچنین موسیقی، متناسب با محتوای شاد بازی است که فضای پس‌زمینه‌ای و شنیداری را پرکرده است.

مصرف گرایی

برای دریافت امتیاز بیشتر و باز کردن قفل زودهنگام، نیاز به خرید درون برنامه‌ای و مشاهده‎ی ویدیو تبلیغاتی وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 91
نسخه تست شده روی اندروید 2.2.0
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Major Frank
سال انتشار 2019