Light A Way

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

جنگ با تاریکی با پریان کوچک رنگی و موجودات جادویی

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جادو عنصر اصلی این بازی است که همراه شدن آن با دنیای رنگارنگ و شگفت‌آور پریان و موجودات تخیلی فضایی شاد برای کودکان ایجاد کرده است که به‌راحتی با آن ارتباط برقرار می‎کنند.
  راهی برای کنترل حرکات شخصیت وجود ندارد و حرکت کردن شخصیت به‌صورت خودکار صورت می‎گیرد و بازیکن تنها با ضربه زدن بر روی صفحه از نیروی پریان استفاده می‎کند و در صورت نیاز به‌روزرسانی انجام می‎دهد.
  برخی از شخصیت‎های پلید در بازی با چهره ترسناک ولی کارتونی ظاهر می‎شوند که ممکن است برای کودکان حساس کمی آزاردهنده باشند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های idle به شمار می‎رود که بازیکن نقشی در هدایت ندارد و تنها با انجام فعالیتی تکراری مانند ضربه زدن مداوم بر روی صفحه به نابودی شخصیت‎های پلید می‎پردازد. بازی با یک هدف مشخص آغاز می‎شود که آن بازگرداندن نور به دنیای تاریکی است و شخصیت اصلی بازی با کمک پریان رنگی و موجودات جادویی جنگل، این مسیر را طی می‎کند. تنوع ارائه‌شده در بازی مرتبط با به‎روز کردن شخصیت، موجودات و حتی گرفتن طلسم و سنگ جادویی است. انجام بازی ساده و بدون پیچیدگی است؛ اما برای رسیدن به انتهای بازی زمان بسیار زیادی را از بازیکن می‎گیرد. مراحل به تمرکز یا مهارت بخصوصی نیاز ندارند؛ اما درگیر شدن با دنیایی جادویی و صرف انرژی برای نجات موجودات کوچکی که در اسارت، برای کودکان بسیار جذاب است. شخصیت‎‎های پلید ظاهر متفاوت و گاهی ترسناکی به خود می‎گیرند، بخصوص اگر رئیس گروهی باشند برای نابودی‌شان زمان بیشتری را نیاز دارند. برای باز کردن برخی از بخش‎های بازی نیاز به پرداخت هزینه از طریق خرید درون برنامه وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.0.2 iOS بعد از رسیدن به مرحله 30 در تاریخ 96/11/22 نوشته شد است.

  کیفیت

  موسیقی بازی پر از هیجان است که کودک را به سمت شکست بیشتر موجودات پلید سوق می‎دهد. فضای بازی کاملاً تاریک است و رنگ‎های شاد متعلق به بخش خوبی‎ها می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای باز کردن گنجینه‎ها به الماس نیاز است و الماس‎ها هم در طول بازی و هم دربسته‎های 4.99 دلاری تا 99.99 دلاری ارائه می‎شوند. همچنین حالت ویژه این بازی با خریداری شخصیت جادویی، پری‎های خاص یا موجودات نورانی در انواع بسته‎های مختلف قرارگرفته است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر AppXplore Sdn Bhd
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان