Lily’s Garden

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

انجام پازل‎های ترکیب رنگ برای مرمت کردن خانه‎ی لیلی

ناشر: Tactile Games سال انتشار: 2019

Lily’s Garden

7+

انجام پازل‎های ترکیب رنگ برای مرمت کردن خانه‎ی لیلی

ناشر: Tactile Games

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
نوعی این بازی فکری_منطقی است. بازیکن با چند بار انجام بازی می‎تواند به الگوهای ثابت برنامه مسلط شود و به کمک قدرت تحلیل و حل مسئله اهداف هر مرحله را حل کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
بعد از نقل‌مکان، لیلی با همسایه خود که مرد جوانی است آشنا می‌شود و به‌تدریج روابط عاطفی بین آنها ایجاد می‎شود اما این رابطه با بازگشت فرزند و همسر سابق مرد همسایه کمرنگ می‎شود .
سهولت استفاده
این بازی شکل ساده و آسانی برای اجرا دارد. بازیکن با خواندن گفت‎وگوی بین شخصیت‌ها در جریان اتفاقات و داستان بازی قرار می‎گیرد و برای مرمت منزل، پازل‎‎های فکری موجود را انجام می‎دهد. بازی شکل نسبتاً ساده‎ای دارند و با هر بار استفاده، نیروهای کمک کننده‌ای نیز به بازیکن هدیه داده می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

داستان بازی با جدایی شخصیت اصلی (لیلی) از همسرش و خبر فوت عمه‎اش آغاز می‎شود. لیلی که تنها وارث عمه‎اش بوده به خانه‎ی او نقل‌ مکان می‎کند. او موظف است تا رفته‌رفته تمام خانه را بازسازی کند، حیاط و باغچه‌ها را گل‌کاری کند و بناهای قدیمی را مرمت کند. برای انجام این کار نیاز به ستاره است که با انجام پازل‎ها به دست می‌آورد. بازیکن با از بین بردن قطعات رنگی که در کنار هم قرار دارند به هدف تعیین‌شده در هر مرحله دست می‎یابد و پس از تکمیل هر مرحله یک ستاره به او داده می‌شود. لیلی برای انجام بعضی از کارها نیازمند چندین ستاره است که این امر باعث می‌شود تا بازیکن به انجام بازی بیشتر ترغیب شود. بازی برای هدف مشخصی (ترمیم خانه) انجام می‌شود و نتیجه‎ی آن در زیباتر شدن منزل لیلی دیده می‌شود اما داستان ابتدایی هیچ نقشی در جریان اصلی ندارد و فقط برای زینت بخشیدن به محتوای بازی ارائه می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.40.0 Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

شکل منزل عمه و همچنین وسایلی آن تنوع دارند که انتخاب آنها طبق سلیقه‎ی بازیکن انجام می‌شود. داستانی که بازی دنبال می‌کند همچون انیمیشن اجرا می‌شود. تنوع رنگی بالای بازی و فضای شاد آن جذابیت بصری محیط را چندبرابر کرده است.

مصرف گرایی

امکان خرید درون برنامه‌ای برای استفاده از سکه‌های بیشتر وجود دارد. همچنین تبلیغاتی از سایر بازی‌های ناشر نیز در منو بازی دیده می‌شود.

حریم خصوصی

در بخش منو بازی لینک ارتباط با فیس‎بوک وجود دارد که با اتصال به آن سکه و امتیازاتی به بازیکن هدیه داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 95
نسخه تست شده روی اندروید 1.40.0
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Tactile Games
سال انتشار 2019