Line Color 3D

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حرکت دادن مکعب رنگی در مسیر مارپیچی بدون برخورد به موانع موجود

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نحوه‎ی انجام بازی بسیار ساده است و درک چگونگی آن حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیز دشواری نخواهد داشت. تنها موردی که بازی را چالش‎برانگیز کرده است خفظ تمرکز و ممانعت از برخورد با موانع است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک باید با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی مکعبی رنگی را در مسیرهای مارپیچ حرکت دهد و از خط پایان بگذرد. در مسیرهای بازی موانعی الاکلنگ مانند وجود دارند که به طور مداوم در حال چرخش هستند. کودک در صورت نزدیک شدن به موانع باید انگشت خود را از روی صفحه برداشته و مانع از حرکت مکعب شود. در صورت پیروز شدن در هر مرحله تعدادی سکه به کودک تعلق می‎گیرد و در صورت باخت او باید مرحله را از ابتدا انجام دهد یا با دیدن فیلم‎های تبلیغاتی بازی را از محل شکست ادامه دهد. کودک می‎تواند با صرف سکه‎های به‎دست‎آمده شکل ظاهری مکعب خود را به وسایلی مثل تلویزیون یا جانورانی مثل حلزون تغییر دهد. انجام بازی به تمرکز زیادی نیاز دارد و می‎تواند این مهارت را در بازیکنان به چالش بکشاند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.8 در تاریخ 99/05/18 نوشته شده است.

  کیفیت

  طراحی تصاویر و پس‎زمینه‎های بازی مشابه مکعب‎های چیده‎شده در کنار یکدیگر هستند. در هر مرحله شکل مسیر و رنگ مکعب تغییر می‎کند. مکعب در حین حرکت رنگی از خود به جای می‎گذارد که در زمینه‎ی خاکستری رنگ بازی اندکی جذاب خواهد بود. وجود نداشتن هیچ گونه موسیقی فضایی یکنواخت را در بازی ایجاد کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امکان خرید درون برنامه‎ای در بازی وجود دارد. در صورت وصل بودن به اینترنت بین بعضی مراحل تبلیغاتی نمایش داده می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیاز به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای ادامه‎ی بازی از محل شکست اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۸
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر tastypill
  سال انتشار ۲۰۱۹