Lingokids - English For Kids

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۶ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از روش های نوین

سال: 2017
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  از شخصیت‎های متنوع کارتونی در برنامه استفاده شده است که به همراه موسیقی و تصاویر رنگارنگ باعث شده‎اند تا محتوای آموزشی برنامه بیشتر حالت بازی داشته باشد و برقراری ارتباط با آن ساده‎تر باشد.
  برای درک بهتر برنامه نظارت و کمک والدین و تا حدودی تسلط آن‎ها به زبان انگلیسی کمک‎کننده خواهد بود‎. طراحی منو و گزینه‎های آن به خوبی انجام شده است و ابهامی ندارد.
  برنامه با هدف آموزش زبان انگلیسی طراحی شده است و موضوعات بسیاری مثل ساختار بدن، میوه‎ها، سبزیجات، رنگ‎ها، اعداد، اشکال هندسی و حیوانات را پوشش داده است. یادگیری حروف انگلیسی نیز بخشی از آموزش‎های برنامه است که حتی جهت حرکت دست برای نوشتن آن‎ها نیز آموزش داده می‎شود و برای درک بهتر کلمه‎ای که حرف مورد‎نظر در آن به کار رفته است نیز مثال زده می‎شود. به طور مثال نحوه‎ی نوشتن حرف a نمایش داده می‎شود و با نمایش تصویر سیب کلمه‎ی apple مثال زده می‎شود.
  در بعضی کلیپ‎های بازی رسومی مثل کریسمس که مربوط به دین مسیحیت است به نمایش گذاشته می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در واقع یک برنامه‎ی آموزشی است که با استفاده از روش‎های جدید و جذاب، فضایی شاد را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ایجاد کرده است. بخش‎های مختلفی مثل آموزش رنگ‎ها، اعداد، حروف انگلیسی، ساختار بدن، حیوانات، اشکال هندسی، میوه و سبزیجات در برنامه وجود دارد. آموزش‎ها به صورت کلیپ‎هایی کودکانه به همراه موسیقی هستند که به صورت تصویری لغات را آموزش می‎دهند. در جریان پخش کلیپ‎ها کلمات نوشته هم می‎شوند و به کودک کمک می‎کند تا علاوه بر یادگیری تلفظ صحیح هر لغت با املای درست آن نیز آشنا شود. بخش جداگانه‎ای نیز برای والدین در برنامه وجود دارد. آن‎ها می‎توانند با مراجعه به این بخش روند یادگیری کودک خود را دنبال کنند. همچنین می‎توانند برای حفظ حریم خصوصی رمزی نیز برای این بخش اختصاص دهند. موضوعاتی که در برنامه تدریس می‎شود طیف بسیار گسترده‎ای دارند اما برای دسترسی به برخی از آن‎ها پرداخت هزینه لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 7.36.0 Android در تاریخ 98/11/15 نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی گرافیک و محتوای بسیار خوبی دارد. طراحی کارتونی تصاویر پس‎زمینه‎ و استفاده از رنگ‎های متنوع فضایی شاد را در برنامه ایجاد کرده است. موسیقی متن و همچنین موسیقی‎های به‎کار‎رفته در کلیپ‎ها کودکانه هستند. شخصیت‎های بازی نیز فانتزی هستند و کودک را در جریان آموزش‎ها یاری می‎کنند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۷.۳۶.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Monkimun Inc
  سال انتشار ۲۰۱۷