Little Flash Cards

بررس متن: پریا کنکاشور

6+ 4 تا 6 با همراهی والدین

آموزش کلمات ساده زبان انگلیسی به خردسالان

ناشر: M.Kechinov's web-development studio سال انتشار: 2015

Little Flash Cards

6+
4 تا 6 با همراهی والدین

آموزش کلمات ساده زبان انگلیسی به خردسالان

ناشر: M.Kechinov's web-development studio

سال انتشار: 2015

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
اساس این برنامه بر مبنای آموزش تصویری به کودکان است. دسته‎بندی‌های متنوعی جهت آموزش در برنامه قرار گرفته است که با کمک آن‎ها مفاهیمی مانند شمارش اعداد، نام اشکال هندسی و انواع رنگ‌ها به کودک آموزش داده می‎شود. همچنین آشنایی با صدا و شکل ظاهری حیوانات و ابزارهای مختلف نیز از دیگر نکات آموزنده‎ی این بازی است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
شکل بسیار ساده و طبقه‌بندی شده‎ی بازی به سهولت استفاده از آن بسیار کمک کرده است. کودک تنها با لمس دسته‌بندی دلخواه خود می‎تواند وارد آن شده و با کشیدن انگشت خود به چپ و راست تصاویر را حرکت دهد. امکان نمایش خودکار هر دسته‌بندی نیز وجود دارد که تنها والدین می‎توانند آن را فعال کنند. اما برای شروع، لازم است تا والدین توضیحاتی از نحوه‎ی انجام بازی به کودک ارائه کنند و در مراحل اولیه با او همراه باشند.
آنچه والدین باید بدانند

در این برنامه آموزشی و سرگرم‎کننده سعی شده است تا با استفاده از فلش کارت‌های تصویری نام حیوانات، اشیا و میوه‌ها به کودکان آموزش داده شود تا آشنایی بیشتری از موجودات و اشیای اطراف خود داشته باشند. در این برنامه بیست و چهار دسته‌بندی مختلف سبزیجات، مبلمان، وسایل منزل، انواع توت‌ها و... وجود دارد. با انتخاب هر دسته‌بندی بین ده تا بیست عکس مختلف از کلمات مرتبط با دسته‌بندی مورد نظر نمایش داده می‎شود. با نمایش هر تصویر، نام آن به زبان انگلیسی توسط گوینده‎ی بازی تلفظ می‌شود و در صورتی که شکل داخل تصویر صدا‎دار باشد، آن صدا نیز به گوش خواهد رسید. به طور مثال در دسته‌بندی ابزارهای موسیقی تصاویری از پیانو، ویالون، گیتار، سازدهنی و چندین آلت موسیقی دیگر وجود دارد و کودک می‌تواند صدای واقعی آن‎ها را در جریان برنامه بشنود. این برنامه ساختار آموزشی خوبی جهت آشنایی کودکان با کلمات ابتدایی و پایه‌ای دارد. دسترسی به نه دسته‎بندی رایگان بوده و برای استفاده از باقی آن‎ها خرید درون برنامه‌ای لازم است. برای رد کردن تصاویر، تغییر دسته‌بندی‌ها و همچنین انجام خرید درون برنامه‌ای دکمه‌ها روی حالت قفل قرار گرفته‎اند و والدین با توجه به دستورالعمل ابتدای بازی می‎توانند آن‎ها را کنترل کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.7.6 Android در تاریخ ۹۹/۱/۱۳ نوشته شده است.

کیفیت

بازی در عین سادگی از کیفیت مطلوبی برخوردار است. طبقه‌بندی و تنوع موضوعات آموزشی، انتخاب تصاویر با کیفیت و همچنین صدای شیوا و دلنشین گوینده از نکات مثبت این برنامه به شمار می‌آیند. حرکت تصاویر گاهی با مشکل مواجه می‎شوند و در صورت اشاره به تصویر در حین تلفظ گوینده، صدا دوتایی و اکو می‎شود. پس‎زمینه‎ی تمام تصاویر سفید انتخاب شده است که علاوه بر جلب توجه بیشتر کودک به تصاویر رنگی مورد آموزش، به حفظ تمرکز او نیز کمک خواهد کرد.

مصرف گرایی

در فهرست اصلی دکمه‌ای جهت تبلیغ سه برنامه‎ی دیگر از شرکت سازنده‎ی این بازی وجود دارد. نه دسته‌بندی بازی رایگان بوده و برای استفاده از نسخه‎ی کامل کاربر می‎تواند از خرید درون برنامه‌ای استفاده کند.

حریم خصوصی

هنگام اولین ورود به بازی درخواست دسترسی به عکس‌ها، پوشه‌ها و محتوای رسانه‌ای دستگاه هوشمند داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 95
نسخه تست شده روی اندروید 1.7.6
حداقل نیازمندی اندروید 4.0.3 و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۸.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر M.Kechinov's web-development studio
سال انتشار 2015