Little Panda Policeman

thumbnail
۸ سال به بالا
۴ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به کیکی، پلیس محله‎ی حیوانات برای حل مشکلات و گرفتن دزدها

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت‌های حیوانی بازی و تعاملات بین آنها برای کودکان معنادار است و ارتباط دوستانه بین شخصیت‎ها همانند رابطه بین دو دوست است.
  فِلِش‎ها و حرکت دائم وسایل به کودکان کمک می‎کند تا روند اجرای بازی را درک کنند. به‌مرور با تکرار مراحل تسلط کودکان برای حل مشکلات محله افزایش می‎یابد. اگرچه برای درک مفاهیم آموزش سواد زبان انگلیسی نیاز است و بدون آن فهمی از آموزه‎های رفتاری به دست نخواهد آمد.
  این بازی برای آموزش نکات ایمنی و رفتاری به کودکان خردسال ساخته‌شده است. نکات آموزش در انتهای حل هر مشکل به زبان انگلیسی بیان می‎شود، درنتیجه برای یادگیری کودکان فارسی‌زبان به کمک والدین خود نیاز خواهند داشت.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کیکی پاندای پلیس شهر حیوانات با کمک به دوستان خود مشکلات آنها را حل می‎کند و دزدان شهر را دستگیر می‎کند. دوستان کیکی با مواجه با هر مشکلی به پایگاه پلیس زنگ می‎زنند و پاندای پلیس به سمتشان حرکت می‎کند. مشکلات هر حیوان خاص خودش بوده و با دیگران متفاوت است. برخی به دنبال دزدند، برخی چیزی را گم‌کرده‌اند و برخی در ترافیک سنگین قرارگرفته‌اند. در هر یک از این مشکلات کیکی لباس مناسب پلیسی خود را به تن می‎کند و با کمک کودکان مشکلات را رفع می‎کند. در انتهای هر مشکل نکته آموزشی مرتبطی مانند: «از حیوانات خانگی خود مراقبت کنید» یا «مواظب دزدان در سطح شهر باشید» به زبان انگلیسی بیان می‎شود. انجام بازی برای کودکان پیش از دبستان کار دشواری نخواهد بود، اما فهم پیام‎های آموزشی به کمک والدین نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 9.21.1002 iOS در تاریخ 97/04/17 بعد از حل تمام مشکلات نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت اصلی این بازی کیکی یک پاندای مهربان با صدای کودکانه است. در برخی از بخش‎ها کیکی صدایی مانند کودکان خردسال را به خود می‎گیرد و در زمان صحبت کردن مانند کودکان دبستانی و مسلط به زبان انگلیسی صحبت می‎کند. شخصیت کیکی بسیار تغییر بوده و گاهی جدی می‎شود و گاهی به‌شدت شیطنت می‎کند. گرافیک بازی دو بعدی و متشکل از رنگ‎های متنوع و شاد بوده که محیط شهر و شخصیت‎های مختلف بازی را تشکیل داده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  ویدیوی تبلیغاتی و لینک بازی‎های مشابه این مجموعه در صفحه ورودی بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۹.۲۱.۱۰۰۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Baby Bus
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان