Littlest Pet Shop

بررس متن: پرستو رحیمی

7+ 5 تا 7 با همراهی والدین

نگهداری از حیوانات کوچک در فضایی فانتزی

ناشر: Gameloft سال انتشار: 2012

Littlest Pet Shop

7+
5 تا 7 با همراهی والدین

نگهداری از حیوانات کوچک در فضایی فانتزی

ناشر: Gameloft

سال انتشار: 2012

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
کودک در کنار تجربه حس مراقبت از شخصیت‌ها می‌تواند مسئولیت‎هایی همچون غذا دادن و تمیز کردن حیوانات را در این بازی تمرین کند و به‌نوعی در نقش مادر آنها ظاهر شود. کودک می‎تواند با شخصیت فانتزی بازی تخیلات خود را توسعه دهد.
محتوای آموزشی
شخصیت اصلی بازی می‌تواند الگوی خوبی برای کودکان در جهت مهربانی با حیوانات باشد. کودک در این بازی با گونه‌های متفاوتی از حیوانات خانگی در قالب اطلاعاتی در مورد عادات غذایی و زندگی آنها در متن‌هایی کوتاه آشنا می‌شود و همچنین کودکان در این بازی مسئولیت‎پذیر بودن را تمرین می‎کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
سازوکار بازی توسط متن‌های کوتاه به زبان انگلیسی به کودک آموزش داده می‌شود که همراهی والدین برای ترجمه آن می‌تواند مفید باشد. بارگذاری اطلاعات در ابتدای بازی کند و جریان بازی نیز دچار وقفه‌هایی می‌شود که بازیکن مجبور به خروج از برنامه و از نو باز کردن آن است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از سریال انیمیشنی به همین نام الهام گرفته‌شده است که شخصیت اصلی به نام Blythe به همراه دیگر شخصیت‌های سریال از حیوانات خانگی کوچکی نگهداری می‌کند. کودک می‌تواند به‌ راحتی به آنها غذا داده، نظافت کند و با انجام بازی‌هایی مانند پرتاب توپ آنها را سرگرم کند و امتیاز به دست آورد. او با امتیازات به‌ دست‌ آمده می‎تواند برای حیوانات خود فضای زندگی، فضای بازی و لباس‌هایی برای داشتن شکل‌های ظاهری متفاوت، تهیه کرد. برای به دست آوردن امتیاز بیشتر بازی‌های کوتاهی مانند یافتن اشیاء شبیه به هم نیز در پلتفرم قرارگرفته است که ساختاری تقریباً مشابه به هم دارند و می‎توانند موجب بهبود مهارت تشخیص شکل و رنگ در کودکان شوند. نگهداری از حیوانات توسط کودک در بازی می‌تواند موجب آشنایی و انس او با حیوانات در دنیای واقعی شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برم بنای نسخه‎ی 2.3.1 iOS در تاریخ 98/10/07 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی از رنگ‎های زنده و روشن برای تصویرسازی استفاده کرده است که فضایی شاد را برای کودک ایجاد می‌کند. تمامی حیوانات در بازی طراحی منحصربه‌فرد و نزدیک به نمونه‎ی واقعی خود دارند.

مصرف گرایی

امتیازات به‌ دست‌ آمده در بازی به کودک کمک می‌کند تا فضای بازی، خانه و لباس برای حیوانات خود تهیه کند و او می‌تواند با پرداخت حداکثر مبلغ 27.99 $ این امکانات را سریع‌تر از جریان بازی در اختیار داشته باشد.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. بازی لینکی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود و دوستان خود را به بازی دعوت کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 32
حداقل نیازمندی اندروید 2.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.3.1
حداقل نیازمندی iOS 6.1.6 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Gameloft
سال انتشار 2012
اقتباس سریال Littlest Pet Shop