Logo Quiz

بررس متن: پریا کنکاشور

10+ 8 تا 10 با همراهی والدین

حدس زدن لوگوی شرکت‎های مختلف تجاری

ناشر: bubble quiz games سال انتشار: 2012

Logo Quiz

10+
8 تا 10 با همراهی والدین

حدس زدن لوگوی شرکت‎های مختلف تجاری

ناشر: bubble quiz games

سال انتشار: 2012

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
در این بازی بازیکن با لوگو‎های شرکت‎های مهم بین‎المللی مانند بنز و آدیداس آشنا می‎شود و همچنین در مورد زمینه‎ی فعالیت آن‎ها اطلاعات مفید و مختصری کسب می‎کند. پس از پیشروی در مراحل بازیکن می‎تواند علاوه بر به خاطر سپردن نام‎های تجاری و لوگو‎های شرکت‎ها، شعار مربوط به هر یک را نیز بشناسد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی روش استفاده‎ی دشواری ندارد. از لوگو‎های بسیار مطرحی در آن استفاده شده است که حدس آن‎ها برای بازیکنان ساده‎تر باشد اما در صورت موفق نشدن در حدس کلمه‎ی مورد‎نظر راهنمایی‎هایی در بازی وجود دارد. با توجه به انگلیسی بودن نام برند‎ها و شعار‎های تبلیغاتی آن‎ها همراهی والدین با کودک برای ترجمه لازم است.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی سرگرم‎کننده بازیکن باید نام لوگوی شرکت‎ها و برند‎های مهم و بزرگ بین‎المللی نمایش داده شده در هر مرحله را حدس بزند. بعد از حدس زدن هر لوگو (نشان تجاری) توضیح مختصری درمورد برند و زمینه‎ی فعالیت شرکت مربوط به آن نوشته می‎شود. علاوه بر بازی اصلی، پنج چالش مختلف دیگر نیز در برنامه وجود دارد. در چالش اول رنگ لوگوها مورد سؤال قرار می‎گیرد. چالش بعدی مربوط به شناخت نام برندها از روی شعار شرکت آن‎ها است که بازیکن برای این بخش نیاز دارد تا با شعار‎های تبلیغاتی شرکت‎های مختلف آشنایی داشته باشد. چالش سوم به طور اختصاصی مربوط به شناخت نام‎ تجاری شرکت‎های مطرح در صنعت مواد‎غذایی است. در دو چالش بعدی نیز بازیکن نام تجاری شرکت‎ها را با توجه به لوگوی ناقص آن‎ها حدس می‎زند. بعد از هر بار حدس درست یک امتیاز راهنما به بازیکن تعلق می‎گیرد و در صورتی که موفق به حدس کلمات نشود می‎تواند به روش های مختلف از این راهنماها استفاده کند. بازیکن با شرکت در چالش‎های روزانه‎ی بازی نیز می‎تواند راهنماهای بیشتری در اختیار داشته باشد اما این امکان فقط در صورت اتصال به اینترنت قابل استفاده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‎ی Android 33.9 در تاریخ ۹۸/۶/۶ نوشته‌ شده است.

کیفیت

این بازی شکل ساده‎ای دارد و طراحی‎های گرافیکی خاصی در آن دیده نمی‎شود. با استفاده از لوگوهای شرکت‎های متفاوت و انجام تغییرات در آن‎ها چالش‎های جدیدی در بازی ایجاد شده است که از یکنواختی آن جلوگیری کند.

مصرف گرایی

بازیکنان جهت بهره بردن از راهنمایی‎های بیشتر مجبور به خرید درون برنامه‎ای هستند. در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی نمایش داده می‎شود.

حریم خصوصی

برای دیدن نفرات برتر بازی و دریافت راهنمای بیشتر بازیکنان باید از طریق حساب کاربری فیس‎بوک یا گوگل خود وارد بازی شوند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 32
نسخه تست شده روی اندروید 33.9
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر bubble quiz games
سال انتشار 2012