Looney Tunes™ World of Mayhem

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد با حضور شخصیت‌های مجموعه انیمیشن Looney Tunes

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکنان وارد دنیای فانتزی بازی می‌شوند و با هدایت شخصیت‌های انیمیشن‌ها جریان مبارزات را پیش می‌برند دنیای بازی و توانایی شخصیت‌ها تخیلی است و می‌تواند برای بازیکنان به خصوص کودکان کم‌سن معنادار باشد.
  تمام کارهایی که بازیکن باید انجام بدهد تا جریان بازی پیش برود با فلش‌های متفاوت نشان داده می‌شود می‌توان متن‌های بازی را هم خواند تا نحوه‌ی انجام بازی را بهتر درک کرد اما اگر بازیکنی سواد زبان انگلیسی نداشته باشد باز هم مشکلی برای انجام بازی نخواهد داشت. با وجود ساده بودن سازوکار اما بازی بارها متوقف می‌شود و همچنین علاوه بر حجم اصلی در جریان بازی هم باید حجم زیادی از اطلاعات را دانلود کرد.
  بازی تا حدی استراتژیک است و بازیکن باید از بین شخصیت‌های متنوع گروهی را تشکیل بدهد تا بیشترین شانس پیروزی را داشته باشد. در ابتدای بازی از این مهارت استفاده‌ی چندانی نمی‌شود زیرا تعداد شخصیت‌ها کم هستند اما به مرور و با بیشتر شدن شخصیت‌ها نیاز به استفاده از استراتژی بیشتر حس می‌شود.
  محتوای اصلی بازی نبرد است و بازیکنان باید از روش‌های متفاوت استفاده کنند و گروه حریف را از بین ببرند. نوع مبارزات فانتزی هستند به طور مثال یکی از شخصیت‌ها از یک تفنگ فضایی، لیزر شلیک می‌کنند یا دیگری با کشیدن یک اهرم یک گاوصندوق را روی سر حریفش می‌اندازد. خون یا جراحتی هم در بازی وجود ندارد و شخصیت‌ها با تمام شدن انرژیشان از صفحه‌ی بازی محو می‌شوند. شخصیت‌ها تنوع زیادی دارند و شاید شکل ظاهری بعضی از آن‌ها باعث ترس کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی از سریال انیمیشنی Looney Tunes محصول شرکت وارنر بروس الهام گرفته شده است و تمام شخصیت‌های آن نیز شخصیت‌های همین سریال هستند. توییتی، کایوت، دافی داک و باگز بانی (Bugs Bunny،Daffy Ducke ،Coyote و Tweety) از جمله شخصیت‌های بازی هستند و آن‌ها با ترفندهای خاص خود با هم مبارزه می‌کنند. در ابتدای هر نبرد بازیکن باید تعدادی از شخصیت‌ها را انتخاب سپس مبارزه را شروع کند مبارزات تا حدی استراتژیک هستند و بازیکن باید به توانایی شخصیت‌ها دقت کند و با توجه به آن‌ها گروهی متعادل تشکیل بدهد تا شانس پیروزی خود را بیشتر کند. مبارزات فانتزی هستند و خون و جراحتی ندارند اما به هر حال تمام تلاش بازیکن برای از بین بردن گروه مقابل است. برد در هر نبرد امتیازاتی را نصیب بازیکن می‌کند که می‌توان از آن‌ها برای ارتقای نیروی شخصیت‌ها و ساختن یک شهر استفاده کرد. پس از عبور از چندین مرحله می‌توان با دیگر کاربران آنلاین بازی مبارزه کرد اما برای امنیت بیشتر بازیکنان هیچ فضایی برای گفتگو وجود ندارد و از بازیکنان هم خواسته می‌شود تا نام و اطلاعات واقعی خود را در بازی قرار ندهند. طراحی بازی بسیار شبیه انیمیشن‌های اصلی است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به آن‌ها جالب باشد اما این نسخه خطای نرم‌افزاری دارد و جریانش بارها متوقف می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 30.1.0 iOS در تاریخ 1400/05/16 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی از مجموعه سریال‌های انیمیشنی Looney Tunes الهام گرفته شده است و طراحی تمام اجزای آن مشابه به آن مجموعه سریال است. شخصیت‌ها هم بر اساس همان مجموعه طراحی شده‌اند و حتی نوع صحبت کردن و ترفندشان برای مبارزه هم شبیه به انیمیشن است. به طور مثال باگز بانی که یک خرگوش است با سرعت زیر زمین حرکت می‌کند تا به دشمنان برسد. موسیقی ابتدایی بازی شبیه موسیقی ابتدایی تمامی انیمیشن‌هایی است که به‌وسیله‌ی شرکن وارنر بروس ساخته شده است در جریان نبردها هم موسیقی متنی وجود دارد که تا حدی مهیج است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی خرید درون برنامه‌ای دارد تبلیغاتی هم در جریان آن نشان داده می‌شود. بازیکن علاوه بر حجم اصلی باید حجم‌‌های دیگری از اطلاعات بازی را هم دانلود کند. بازیکنان با انجام بازی می‌توانند تشویق به دیدن سریال‌ها یا خرید محصولات آن‌ها تشویق شوند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  استفاده از برنامه نیاز به دسترسی به اینترنت دارد. بازی برای شخصی‌سازی تبلیغات از بازیکن اجازه می‌خواهد تا فعالیت او در اینترنت را ردیابی کند. با شروع بازی، بازیکن به صورت خودکار با تمام قوانین حریم خصوصی بازی موافقت خواهد کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  نسخه تست شده روی iOS ۳۰.۱.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Scopely - Top Free Apps and Games LLC
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان