Lost Lands 2 free-to-play

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

پیدا کردن سرنخ‌ها و ایجاد ارتباط معنی‎دار بین آن‎ها برای نجات سرزمین گمشده

ناشر: FIVE-BN GAMES سال انتشار: 2019

Lost Lands 2 free-to-play

12+

پیدا کردن سرنخ‌ها و ایجاد ارتباط معنی‎دار بین آن‎ها برای نجات سرزمین گمشده

ناشر: FIVE-BN GAMES

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی علاوه بر افزایش دقت بازیکن او را به تفکر و تحلیل سرنخ‌ها وادار می‎کند که خود تقویت مهارت تفکر‎های تحلیلی و حل‎مسئله را به همراه خواهد داشت. حل معما‎های بازی مستلزم تشخیص درست شی مورد‎نیاز، پیدا کردن و به‎ کاربردن آن در مکان صحیح است که گاهی به خلاقیت در ایجاد تغییر در اشیا نیز نیاز خواهد بود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در ابتدا شخصیت اصلی در پارکینگ یک مرکز خرید توسط غبار سیاه‎رنگی دزیده می‎شود و همچنین فضای مرموز حاکم در بازی می‎تواند باعث ایجاد ترس در کودکان شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
از نظر ساختاری بازی روش انجام پیچیده‌ای ندارد اما نحوه‎ی پیدا کردن سرنخ‌ها و ایجاد ارتباط بین آن‎ها اصلاً ساده نیست. بازی فضایی گسترده دارد که جزئیات زیادی در آن نهفته است. بازیکن با دقت زیاد و جست‌و‌جو بین صحنه‌ها به نشانه‌ها، کلید یا اعدادی برمی‎خورد و باید مکان مناسب برای استفاده از هر یک را پیدا کند که بسیار زمان‎بر خواهد بود.
آنچه والدین باید بدانند

در ابتدای بازی شخصیت که خانم جوانی است به یکباره وارد سرزمینی ناشناخته‎ای می‎شود که توسط نیروی اشرار تصرف ‌شده‌ است. وظیفه‎ی شخصیت نابودی نیروهای شر و نجات سرزمین اسرارآمیز است. بازیکن باید با جست‎وجو در مکان‎های متفاوت نشانه‎ها و اشیای پنهان‌شده را پیدا و ارتباط مناسبی بین آن‎ها برقرار کند. اشیای کشف‎شده به بازیکن کمک می‎کند تا معما‎های بازی را حل کند اما بازی از صحنه‌های متنوع و جزئیات زیاد و پنهانی ساخته شده است که پیدا کردن نشانه‌ها را برای بازیکن چالش‎برانگیز خواهد کرد. بازیکن بعد از پیدا کردن هر شی باید تحلیل درستی از عملکرد آن داشته باشد و گاهی با استفاده از خلاقیت و تلفیق آن با اشیای دیگر مورد صحیح استفاد‎ه‎ی آن‎ها را پیدا کند. بازی سبک داستانی و معمایی دارد که مهارت تفکر‎های حل‎مسئله و تحلیلی بازیکن را به چالش می‎کشاند. علاوه‎ بر بازی اصلی بازی‎های کوتاه دیگری مثل ساختن پازل شکل‎های در هم نیز در برنامه قرار داده ‎شده‎اند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.0.1 Android در تاریخ ۹۸/0۹/۹ نوشته‌ شده است.

کیفیت

بازی از کیفیت تصویری بسیار خوبی برخوردار است. تمامی نقاشی‌ها با کیفیت Full-HD و قابلیت زوم طراحی شده‎اند و از جزئیات بسیار زیادی برخوردارند. بخش انیمیشن بازی نیز به شکل جذابی طراحی ‌شده است. صداگذاری‎ها و موسیقی‌ متن باعث ایجاد هیجان بیشتر در بازیکن خواهد شد.

مصرف گرایی

برای کسب سکه‎ی بیشتر و گرفتن راهنمایی، می‌توان از خرید درون برنامه‌ای استفاده کرد. در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی مشاهده می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 598
نسخه تست شده روی اندروید 1.0.1
حداقل نیازمندی اندروید 4.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر FIVE-BN GAMES
سال انتشار 2019