Love Jelly Mania

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
چینش حداقل سه شکل مشابه در کنار هم برای رسیدن به هدف هر مرحله
سال: 2017
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار انجام بازی و منوی آن هیچ پیچیدگی و ابهامی ندارد و به‌ راحتی قابل ‌استفاده است.
  جست‎وجو و چیدن اشکال مشابه در کنار هم، می‌تواند مفهوم تشابه را به بازیکن آموزش دهد. حل کردن پازل‎های بازی مهارت تفکر حل مسئله‎ی بازیکن را نیز تقویت خواهد کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی از چهار بخش مختلف تشکیل‌ شده است که هرکدام حدود صد مرحله دارد. صفحه‌ی بازی متشکل از مربع‌هایی با طرح‎های ژله‌‎ای است که ظاهر و رنگ‌های مختلفی دارند. بازیکن باید بر طبق دستورات بالای صفحه عمل کند و با تکان دادن ژله‌ها و چیدن حداقل سه ژله‎ی هم‎رنگ و هم‌شکل در کنار هم به هدف مورد‎نظر مرحله برسد. حرکات در هر مرحله محدود و اهداف‎شان نیز با سایر مراحل متفاوت است. در طول بازی با چیدن چهار یا پنج ژله کنار هم، جوایزی مثل بمب، حذف ناگهانی یک ردیف، جابه‌جایی ژله‌ها در یک منطقه و ... به بازیکن تعلق می‌گیرد که می‌تواند در مواقع اضطراری به کار گیرد. حرکت دادن ژله‌ها با لمس و تکان دادن به جهت دلخواه صورت می‌گیرد. به‌ کارگیری رنگ‌های روشن و متنوع در طراحی ژله‌ها و تصاویر پس‌زمینه‎ استفاده از برنامه را برای مخاطب دل‌نشین کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای iOS 1.0 در تاریخ 98/09/11 نوشته‌ شده است.

  کیفیت

  رنگ‎های شاد و چشمگیری در طراحی بازی استفاده شده است. ژله‎ها نیز رنگارنگ هستند و شکل‎های ظاهری متفاوتی دارند. امکانات متنوعی نیز وجود دارد که از یکنواختی جریان بازی جلوگیری کرده است. موسیقی متن تا حدی مهیج است.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی iOS ۱
  سال انتشار ۲۰۱۷