Lumi’s Adventur‪e

بررس متن: پرستو رحیمی

8+

عبور از مسیری تاریک و گذشتن از موانع با بادکنک

ناشر: Texas PFCG Aplicativos Ltda سال انتشار: 2020

Lumi’s Adventur‪e

8+

عبور از مسیری تاریک و گذشتن از موانع با بادکنک

ناشر: Texas PFCG Aplicativos Ltda

سال انتشار: 2020

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
نوع موانع و ارتفاع محل قرارگیری آن‌‎ها متفاوت است بازیکن باید گاهی از مهارت تفکر حل مسئله‎‌اش بهره ببرد تا بتواند به درستی از موانع عبور کند. بعد از هر باخت جملات انگیزشی که محتوای تشویق به تلاش مجدد دارند نمایش داده می‎‌شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
محیط بازی تاریک است و تنها با نورهای مثل نور ستارگان روشن می‌‎شود. موانعی مانند آتش یا تیغ در مسیر قرار دارند که برخورد با آن‌‎ها باعث از بین رفتن شخصیت می‌‎شود تصویری از جراحت یا خون‌ریزی او وجود ندارد و پس از برخورد، بازی به سرعت تمام می‎‌شود. هیولایی هم دنبال شخصیت است که گاهی تصویر سر اژدها مانندش نمایش داده می‌‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
ابتدا توضیحاتی درباره‌‎ی عبور از موانع و چگونگی حرکت شخصیت وجود دارد. بازیکن می‎‌تواند با اصول اولیه‎‌ی بازی آشنا شود ولی مسلط شدن بر آن نیاز به صرف زمان در بازی دارد. با هر بار باخت و بازگشت به ابتدا محل قرارگیری موانع تغییر می‎‌کند و بازیکن چالش جدیدی را تجربه می‌‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

شخصیت این بازی امتیازی موجود کوچکی است که در یک تاریکی پهناور تنها است. او باید بدود و از هیولاهای بزرگی که او را تعقیب می‌‎کنند دور بماند اما هیولا تنها خطری نیست که او را تهدید می‌‎کند و موانع دیگری هم در مسیرش هستند. شخصیت می‎‌تواند بادکنک‌‎هایی که در مسیر قرار گرفته‌‎اند را جمع کند و از آن‎‌ها برای پریدن از روی موانع استفاده کند او حتی می‎‌تواند بادکنک‌‎ها را بترکاند تا هیولا بترسد و دنبالش نکند. با هر چه بیشتر پیش رفتن در مسیر، بازیکن امتیاز بیشتری کسب می‌‎کند و با هر بار باخت به ابتدای مسیر برمی‌‎گردد. این بازی برای سرگرمی تهیه شده است اما بازیکن گاهی برای گذر از موانع باید از مهارت تفکر حل مسئله‌‎ی خود استفاده کند. وجود هیولا و تاریکی فضای بازی می‌‎تواند باعث ترس برخی بازیکنان شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/12/15 نوشته ‎شده است.

کیفیت

بازی کیفیت مناسبی دارد به خصوص که بعد از هر بار باخت چیدمان موانع بازی تغییر می‎‌کنند تا بازیکن چالش بیشتری را تجربه کند و بازی یکنواخت نشود. بیشتر تمرکز طراحی بر نورپردازی و تصاویر پس‎‌زمینه است و شخصیت اصلی به حدی کوچک است که شکل ظاهریش جلب توجه نمی‎‌کند. بادکنک‌‎هایی که برای عبور از موانع به کمک بازیکن می‌‎آیند رنگارنگ هستند و تضاد خوبی با محیط تاریک بازی دارند. موسیقی تا حدی مهیج است اما هیجان مضاعفی را منتقل نمی‎‌کند.

مصرف گرایی

بازیکن می‎‌تواند برای ارتقای توانایی‌‎های شخصیت حداقل مبلغ 1.39$ را پرداخت کند و خرید درون برنامه‌‎ای انجام دهد.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی iOS 9.0
واحد پول رایگان
ناشر Texas PFCG Aplicativos Ltda
سال انتشار 2020