Lyfoes

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

دسته‎بندی موجودات رنگی با توپ‎های رنگی مشابه در لوله‌های شیشه‎ای

ناشر: Anar ibragimoff سال انتشار: 2014

Lyfoes

6+

دسته‎بندی موجودات رنگی با توپ‎های رنگی مشابه در لوله‌های شیشه‎ای

ناشر: Anar ibragimoff

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان دبستانی در کار با برنامه با رنگ‎ها آشنا می‎شوند و می‎توانند با استفاده از تفکر تحلیلی راه‌حل ممکن برای رسیدن به ترکیب صحیح پایانی دست پیدا کنند. روش‎های جدید و خلاقانه به کودکان کمک می‎کند تا بتوانند سریع‎تر و با دشواری کمتر به راه‎حل دست پیدا کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
به‎رغم ساده بودن سازوکار بازی، در شروع دستورالعمل کوتاه و تصویری برای یادگیری طراحی‌شده است. کودکان در ابتدا با کمک والدین می‎توانند این بازی را انجام دهند و بعد از چند مرحله اولیه به‌تنهایی و با تمرین آن را ادامه دهند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی شکلی از بازی‌های طبقه‌بندی و دسته‌بندی است و نسخه‎ی رایگان بازی اصلی به شمار می‎آید که با همین عنوان وجود دارد. استفاده از گرافیک‌های فانتزی آن یکی از نقاط مثبتی است که باعث جذاب شدن این بازی برای کودکان و نوجوانان می‎شود. استفاده و یادگیری این بازی بسیار ساده است و از الگوی تکراری پیروی می‎کند و کاربر در هر مرحله باید موجودات بارنگ‌های مشابه را در لوله‌هایی دسته‎بندی کند. این بازی دارای چهار سطح ساده، متوسط، سخت و خیلی سخت است که سطح ساده آن متناسب برای کودکان دبستانی بوده و با دشوارتر شدن مراحل جذابیت بازی برای کودکان سن بالاتر نیز افزایش می‎یابد. در هر مرحله کاربر سه مرتبه اجازه تعویض حرکت خود را دارد و در صورت موفق نشدن به تکمیل مرحله برنامه با صدای کوتاهی به کودکان و نوجوانان هشدار می‎دهد. این بازی به هیچ‌یک از اطلاعات شخصی وسیله‌ی هوشمند کاربر دسترسی نداشته و در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی در پایین صفحه بازی مشاهده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.4.61 Android در تاریخ ۹۷/0۹/0۸ و بعد از رسیدن به مرحله ۱۰ تمام سطوح نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت گرافیکی خوب بازی، استفاده از رنگ‌های شاد و شکل‎های فانتزی فضای شادی را برای کودک خلق کرده است. البته عدم استفاده از موسیقی متن و شکل ثابت پس‌زمینه، محیطی یکنواختی را در طی بازی ایجاد کرده است که در کسل‌کننده شدن محتوا نقش پررنگی دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.4.61
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
واحد پول رایگان
ناشر Anar ibragimoff
سال انتشار 2014