Mad Zombies

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

نجات شهر از حمله زامبی‎ها و کشتن آنها با استفاده از انواع اسلحه

ناشر: VNG GAME STUDIOS سال انتشار: 2018

Mad Zombies

8+

نجات شهر از حمله زامبی‎ها و کشتن آنها با استفاده از انواع اسلحه

ناشر: VNG GAME STUDIOS

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
محتوای اصلی این بازی بر مبنای جنگیدن با زامبی‌هایی است که قصد کشتن و از بین بردن مردم شهر را دارند. چهره زامبی‌ها ترسناک است و با چشم‎ها برجسته و چهره‎ی خونی به سمت تصویر حمله می‎کنند. همچنین موسیقی پس‌زمینه بازی نیز در ایجاد حس ترس مؤثر است. بعد از شلیک و در زمان نابودی زامبی‎ها، تصاویری از اعضای قطع‌شده و خونریزی نمایش داده می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
یکی از جنگنده‎های خانم در بازی با پوشش نامتعارفی نمایش داده می‎شود که هیچ ارتباطی به محیط جنگی ندارد.
سهولت استفاده
در ابتدای بازی چگونگی استفاده از هر یک از دکمه‌ها نمایش داده می‌شود. به علت حمله متقابل زامبی‎ها بازیکنان باید بتوانند بین گزینه‎های بزرگنمایی و شلیک هماهنگی و سرعت لازم را ایجاد کنند تا از صدمه دیدن شخصیتشان جلوگیری کنند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از دسته بازی‌های هیجانی و جنگی است. در این بازی زامبی‌ها به شهری حمله کرده‌اند و بازیکن در نقش مدافع شهر باید با کمک وسایل و اسلحه‎ای که در اختیار دارد قبل از اینکه خودش آسیب ببیند، زامبی‌ها را از بین ببرد. در ابتدا، بازی در کوچه‎ای آغاز می‎شود و در صورت زنده ماندن شخصیت اصلی و کشتن تمام زامبی‎ها، بازیکن به قسمت بعدی شهر منتقل می‌شود. بازیکن می‌تواند به‌وسیله علامت بزرگنمایی (Zoom) روی هدف‌ها متمرکز شود و سپس با استفاده از گزینه‎ی شلیک آنها را مورد اصابت قرار دهد. همچنین درصورتی‌که زامبی‌ها به بازیکن صدمه وارد کنند بازیکن می‌تواند با استفاده از جعبه کمک‌های اولیه صدمه واردشده را جبران نماید. در هر قسمت از بازی با تمام شدن هر مأموریت امتیازاتی نصیب بازیکن می‎شود که می‌تواند با خرج کردن آنها اسلحه‌ جدیدی خریداری نماید. ظاهر واقعی بازی، در شدت گرفتن میزان خشونت نمایش داده‌شده تأثیر به سزایی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی5.15.0 Android در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۵ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر و شبیه‌سازی خیابان‌ها و همچنین نحوه کشته شدن زامبی‌ها باکیفیت خوبی طراحی‌شده‌اند و به دنیای واقعی شباهت بسیاری دارند. موسیقی پس‌زمینه و صداهایی که به گوش می‌رسد نیز از کیفیت بالایی برخوردارند و حس ترس را به مخاطب منتقل می‎کنند. بیشتر رنگ‎های استفاده‌شده در طراحی تصاویر تیره و کدرند.

حریم خصوصی

این بازی به مجموعه عکس‌ها و فایل‎ها و رسانه‎های موجود در دستگاه هوشمند بازیکن دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 5.15.0
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر VNG GAME STUDIOS
سال انتشار 2018