Mafia city

بررس متن: پریا کنکاشور

18+

تصویرسازی زندگی مافیایی در محیطی مملو از روابط بزرگسالان

ناشر: YottaGames سال انتشار: 2017

Mafia city

18+

تصویرسازی زندگی مافیایی در محیطی مملو از روابط بزرگسالان

ناشر: YottaGames

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی جنبه استراتژیک داشته و انجام آن نیاز به برنامه‎ریزی و همچنین تحلیل شرایط موجود و رقبا دارد که باعث تقویت قدرت تجزیه و تحلیل نوجوانان می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
محتوای برنامه شامل تصاویر تیراندازی، سرقت و قتل است. صحنه‎های مربوط به تیراندازی به طور واضح طراحی نشده‎اند و بازیکنان با دیدن آنها احساس ناخوشایندی پیدا نخواهند کرد.
گفتار نامناسب
هنگامی که عملیات مافیایی با شکست مواجه می‎شود شخصیت‌ها از فحش و ناسزا استفاده می‎کنند. همچنین جملاتی با محتوای جنسی‌ بین شخصیت‌های زن و بازیکن ردوبدل می‎شود‌.
محتوای بزرگسالانه
کارمندان تحت نظر بازیکن، خانم‎هایی با پوشش بسیار نامناسب و نیمه برهنه‎اند. لحن صحبت آنها نیز نامناسب است و یکی از بخش‎های اصلی بازی برقراری روابط عاطفی و تنظیم قرارهای خصوصی بین بازیکن و این افراد است. در این بخش‌ها جزئیاتی از قبیل برهنه شدن و تکاپویی از برقراری ارتباط عاشقانه بین شخصیت بازیکن و زنان نیز نمایش داده می‎شود. همچنین تمام محتوای اصلی بر روی روش‎های به دست آوردن پول سیاه قرار دارد.
سهولت استفاده
درک نحوه‎ی استفاده از این بازی تا حدی دشوار است. اگرچه تا اواسط بازی راهنمایی‌هایی از سوی شخصیت‎ها ارائه می‎شود. به طور کلی درک کامل بازی زمان‌بر خواهد بود. بازیکن باید با توجه به راهنمایی‎ها عمل کند و از نقشه‎ها برای برنامه‎ریزی حملات استفاده کند.
آنچه والدین باید بدانند

هدف از این بازی رسیدن به بالاترین جایگاه مافیا یا همان جایگاه پدرخوانده است. بازیکن در این بازی نقش یکی از اعضای مافیا را بازی می‎کند که برای خود مقر اشرافی تشکیل داده و با پیشروی در بازی می‎تواند امکانات موجود در مقر خود را افزایش دهد. او می‎تواند با به دست آوردن پول سیاه حاصل از فعالیت‎های مافیایی و دزدی، ثروت خود را افزایش دهد، ماشین‎های گران قیمت تهیه کند و برای مقابله با دشمنان خود نیروهای دفاعی و همچنین جاسوسی اضافه کند. بازیکن در مراحل ابتدایی از سوی بازی راهنمایی می‎شود که این راهنمایی‎ها از طرف کارمندان وفادار بازیکن به او ارائه می‎شوند. این کارمندان غالباً خانم‎هایی با پوشش نامناسب همراه با لحن اغوا کننده‎اند که با رئیس خود (بازیکن) بعضاً وارد روابط عاطفی می‎شوند. بازیکن با افزایش قدرت خود می‎تواند تجهیزات بهتری در اختیار داشته باشد و از خدمه‎ی وفادارتری استفاده کند. بازیکن و رقبای او باید طبق نقشه‎های داخل برنامه حملات خود را سازماندهی کنند تا بتوانند نسبت به دیگران برتری کسب کنند. این بازی فضایی از زندگی مافیایی در اختیار بازیکنان قرار می‎دهد و بازیکنان می‎توانند با تمام جوانب سیاه زندگی مافیایی آشنا شوند و آن را تحت کنترل خود در بیاورند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.13.766 در تاریخ ۹۸/0۷/۳۰ نوشته‌شده است.

کیفیت

در این بازی سعی شده تا فضای مافیایی و استراتژیکی به تصویر کشیده شود اما تمرکز اصلی برای افزایش جذابیت بازی استفاده از صحنه‎ها و وقایع جنسی است. روند بازی به خودی خود فاقد هیجان بوده و بیشتر به ردوبدل شدن جملات میگذرد. صحنه‎های بازی اغلب از دور و بالا نمایش داده می‎شوند که نسبتاً تصاویر با کیفیتی‎اند. شخصیت‌های متنوعی در بازی استفاده شده که اغلب آنها خانم‎اند و همگی دارای صداگذاری‌هایی متناسب با تصاویر خود‌ دارند.

حریم خصوصی

این بازی قابلیت ارسال اعلان را دارد و به صورت آنلاین انجام می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 79
نسخه تست شده روی اندروید 1.3.766
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر YottaGames
سال انتشار 2017