Mafia city

thumbnail
۱۸ سال به بالا

تصویرسازی زندگی مافیایی در محیطی مملو از روابط بزرگسالان

سال: 2017
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کارمندان تحت نظر بازیکن، خانم‎هایی با پوشش بسیار نامناسب و نیمه برهنه‎اند. لحن صحبت آنها نیز نامناسب است و یکی از بخش‎های اصلی بازی برقراری روابط عاطفی و تنظیم قرارهای خصوصی بین بازیکن و این افراد است. در این بخش‌ها جزئیاتی از قبیل برهنه شدن و تکاپویی از برقراری ارتباط عاشقانه بین شخصیت بازیکن و زنان نیز نمایش داده می‎شود. همچنین تمام محتوای اصلی بر روی روش‎های به دست آوردن پول سیاه قرار دارد.
  هنگامی که عملیات مافیایی با شکست مواجه می‎شود شخصیت‌ها از فحش و ناسزا استفاده می‎کنند. همچنین جملاتی با محتوای جنسی‌ بین شخصیت‌های زن و بازیکن ردوبدل می‎شود‌.
  درک نحوه‎ی استفاده از این بازی تا حدی دشوار است. اگرچه تا اواسط بازی راهنمایی‌هایی از سوی شخصیت‎ها ارائه می‎شود. به طور کلی درک کامل بازی زمان‌بر خواهد بود. بازیکن باید با توجه به راهنمایی‎ها عمل کند و از نقشه‎ها برای برنامه‎ریزی حملات استفاده کند.
  این بازی جنبه استراتژیک داشته و انجام آن نیاز به برنامه‎ریزی و همچنین تحلیل شرایط موجود و رقبا دارد که باعث تقویت قدرت تجزیه و تحلیل نوجوانان می‎شود.
  محتوای برنامه شامل تصاویر تیراندازی، سرقت و قتل است. صحنه‎های مربوط به تیراندازی به طور واضح طراحی نشده‎اند و بازیکنان با دیدن آنها احساس ناخوشایندی پیدا نخواهند کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف از این بازی رسیدن به بالاترین جایگاه مافیا یا همان جایگاه پدرخوانده است. بازیکن در این بازی نقش یکی از اعضای مافیا را بازی می‎کند که برای خود مقر اشرافی تشکیل داده و با پیشروی در بازی می‎تواند امکانات موجود در مقر خود را افزایش دهد. او می‎تواند با به دست آوردن پول سیاه حاصل از فعالیت‎های مافیایی و دزدی، ثروت خود را افزایش دهد، ماشین‎های گران قیمت تهیه کند و برای مقابله با دشمنان خود نیروهای دفاعی و همچنین جاسوسی اضافه کند. بازیکن در مراحل ابتدایی از سوی بازی راهنمایی می‎شود که این راهنمایی‎ها از طرف کارمندان وفادار بازیکن به او ارائه می‎شوند. این کارمندان غالباً خانم‎هایی با پوشش نامناسب همراه با لحن اغوا کننده‎اند که با رئیس خود (بازیکن) بعضاً وارد روابط عاطفی می‎شوند. بازیکن با افزایش قدرت خود می‎تواند تجهیزات بهتری در اختیار داشته باشد و از خدمه‎ی وفادارتری استفاده کند. بازیکن و رقبای او باید طبق نقشه‎های داخل برنامه حملات خود را سازماندهی کنند تا بتوانند نسبت به دیگران برتری کسب کنند. این بازی فضایی از زندگی مافیایی در اختیار بازیکنان قرار می‎دهد و بازیکنان می‎توانند با تمام جوانب سیاه زندگی مافیایی آشنا شوند و آن را تحت کنترل خود در بیاورند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.13.766 در تاریخ ۹۸/0۷/۳۰ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  در این بازی سعی شده تا فضای مافیایی و استراتژیکی به تصویر کشیده شود اما تمرکز اصلی برای افزایش جذابیت بازی استفاده از صحنه‎ها و وقایع جنسی است. روند بازی به خودی خود فاقد هیجان بوده و بیشتر به ردوبدل شدن جملات میگذرد. صحنه‎های بازی اغلب از دور و بالا نمایش داده می‎شوند که نسبتاً تصاویر با کیفیتی‎اند. شخصیت‌های متنوعی در بازی استفاده شده که اغلب آنها خانم‎اند و همگی دارای صداگذاری‌هایی متناسب با تصاویر خود‌ دارند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  این بازی قابلیت ارسال اعلان را دارد و به صورت آنلاین انجام می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۳.۷۶۶
  واحد پول رایگان
  ناشر YottaGames
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان