Magic Chess: Bang Bang

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

شرکت در نبردی استراتژیک در صفحه‎ی بازی شطرنج

سال: 2019
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  استفاده از این بازی پیچیدگی ندارد. بازیکن باید قبل از شروع هر نبرد جنگجویان موردنظر خود را با چینش صحیح روی صحنه قرار دهد. سپس آن‎ها به ‌صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت بازیکن با یکدیگر وارد جنگ می‌شوند.
  بازی محتوای جنگی دارد اما صحنه‎ی خشن برجسته‎ای در آن دیده نمی‌شود. اگر چه شخصیت‎ها کوچک طراحی شده‎اند و تصویر واضحی از صحنه‌های نزاع و شمشیر کشیدن مشخص نیست اما ممکن است به برخی کودکان احساس خشونت را منتقل کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  محتوای این بازی جنگی است و بازیکن در نقش رهبر و هدایت‎گر نبردی ظاهر می‌شود. بازیکن قبل از هر نبرد زمانی در اختیار دارد تا از بین شخصیت‎های بازی جنگجویانی را انتخاب کند و گروهی را تشکیل دهد. پس از شروع نبرد جنگجویان به‌ صورت خودکار با یکدیگر درگیر می‎شوند و تا زمانی که یکی از دو گروه بتواند بر گروه مقابل غلبه کند ادامه پیدا می‎کند. نحوه‎ی حرکت شخصیت‎ها تا حدی مشابه شطرنج است اما این بازی بسیار ساده و به‌ دور از هر نوع چالشی طراحی‌ شده است. حمله به جنگجویان از قانون و چارچوب خاصی پیروی نمی‌کند که خود پیروزی یا شکست را اتفاقی و مبتنی بر شانس کرده است. بازیکن با برنده شدن در هر نبرد و کسب امتیاز می‌تواند توانایی‌های جنگجویان را ارتقا دهد یا ابزارهای جنگی به بازی اضافه کند. به‎روزرسانی شخصیت‎ها به‌صورت رایگان انجام می‌شود و به ندرت به خرید درون برنامه‌ای نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.1.29.1371 Android در تاریخ ۹۸/0۷/0۸ نوشته‌ شده است.

  کیفیت

  این بازی از کیفیت گرافیکی متوسط رو به ضعیفی برخوردار است. روند بازی یکنواخت طراحی‎ شده است و هیجان زیادی ندارد. حرکات قهرمانان به کندی انجام می‎شود و امکان مشاهده‎ی جزئیات صحنه‎های نبرد وجود ندارد. موسیقی بازی تا حدی هیجان‎آور است ولی به دلیل مشابه بودن مراحل بازی خیلی زود یکنواخت می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در بین مراحل تبلیغاتی نمایش داده می‎شود. امکان خرید درون برنامه‎ای در بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۲۹.۱۳۷۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Kaka Games Inc
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان