Magic Chess: Bang Bang

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

شرکت در نبردی استراتژیک در صفحه‎ی بازی شطرنج

ناشر: Kaka Games Inc سال انتشار: 2019

Magic Chess: Bang Bang

7+

شرکت در نبردی استراتژیک در صفحه‎ی بازی شطرنج

ناشر: Kaka Games Inc

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بازی محتوای جنگی دارد اما صحنه‎ی خشن برجسته‎ای در آن دیده نمی‌شود. اگر چه شخصیت‎ها کوچک طراحی شده‎اند و تصویر واضحی از صحنه‌های نزاع و شمشیر کشیدن مشخص نیست اما ممکن است به برخی کودکان احساس خشونت را منتقل کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از این بازی پیچیدگی ندارد. بازیکن باید قبل از شروع هر نبرد جنگجویان موردنظر خود را با چینش صحیح روی صحنه قرار دهد. سپس آن‎ها به ‌صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت بازیکن با یکدیگر وارد جنگ می‌شوند.
آنچه والدین باید بدانند

محتوای این بازی جنگی است و بازیکن در نقش رهبر و هدایت‎گر نبردی ظاهر می‌شود. بازیکن قبل از هر نبرد زمانی در اختیار دارد تا از بین شخصیت‎های بازی جنگجویانی را انتخاب کند و گروهی را تشکیل دهد. پس از شروع نبرد جنگجویان به‌ صورت خودکار با یکدیگر درگیر می‎شوند و تا زمانی که یکی از دو گروه بتواند بر گروه مقابل غلبه کند ادامه پیدا می‎کند. نحوه‎ی حرکت شخصیت‎ها تا حدی مشابه شطرنج است اما این بازی بسیار ساده و به‌ دور از هر نوع چالشی طراحی‌ شده است. حمله به جنگجویان از قانون و چارچوب خاصی پیروی نمی‌کند که خود پیروزی یا شکست را اتفاقی و مبتنی بر شانس کرده است. بازیکن با برنده شدن در هر نبرد و کسب امتیاز می‌تواند توانایی‌های جنگجویان را ارتقا دهد یا ابزارهای جنگی به بازی اضافه کند. به‎روزرسانی شخصیت‎ها به‌صورت رایگان انجام می‌شود و به ندرت به خرید درون برنامه‌ای نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.1.29.1371 Android در تاریخ ۹۸/0۷/0۸ نوشته‌ شده است.

کیفیت

این بازی از کیفیت گرافیکی متوسط رو به ضعیفی برخوردار است. روند بازی یکنواخت طراحی‎ شده است و هیجان زیادی ندارد. حرکات قهرمانان به کندی انجام می‎شود و امکان مشاهده‎ی جزئیات صحنه‎های نبرد وجود ندارد. موسیقی بازی تا حدی هیجان‎آور است ولی به دلیل مشابه بودن مراحل بازی خیلی زود یکنواخت می‎شود.

مصرف گرایی

در بین مراحل تبلیغاتی نمایش داده می‎شود. امکان خرید درون برنامه‎ای در بازی وجود دارد.

حریم خصوصی

بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.1.29.1371
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Kaka Games Inc
سال انتشار 2019