Magic Rampage

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

جنگ در سیاه‌چاله‌ها با اهریمنان به کمک ابزار مختلف

ناشر: Asantee سال انتشار: 2017

Magic Rampage

12+

جنگ در سیاه‌چاله‌ها با اهریمنان به کمک ابزار مختلف

ناشر: Asantee

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در این بازی هنگام به قتل رسیدن دشمنان و زامبی‌ها تصاویری از خونریزی و جدا شدن اعضای زامبی دیده می‌شود که هرچند کارتون، همچنان به شکل واقعی آن نزدیک است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در این بازی، نوجوانان صرفاً باید از روی موانع بپرند و به دشمنان چاقو پرتاب کنند یا با شکستن کوزه‌های موجود از جوایز داخل آنها بهره‌مند شود. چالشی ازنظر سازوکار بازی و یادگیری آن وجود ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از مجموعه بازی‎های هیجانی و ماجراجویی و رقابت در لحظه برای نوجوانان است. در این بازی شخصیت قهرمان با پوشش جنگی خود به داخل سیاه‌چاله‌ها وارد می‎شود با دشمنان مبارزه می‌کند تا به‌طور کامل آنها را از میان بردارد. در این راه شخصیت اصلی با دوستانی آشنا می‌شود که در طول مسیر به نجات آنها می‎پردازد. ازجمله شخصیت‎هایی که مانع حرکت قهرمان می‎شوند، زامبی‎های سفیدرنگ با چشم‎های از حدقه به بیرون زده‎اند. بازیکن باید در طول مسیر ابزار جنگی و سلاح جمع‌آوری کند تا در رقابت استفاده کند. بازیکن برای هر بار بازی کردن سه جان در اختیار دارد که در طی مسیر با برخورد به زامبی‌ها و تله‌ها از این تعداد کاسته می‌شود و در هنگام گرفتن پاداش‌ها نیز بر تعداد آنها افزوده می‌شود. در نگاه اول این بازی به نظر بسیار ساده می‎رسد، اما با عبور از مراحل اول میزان سختی بازی افزایش پیدا می‌کند. علت بالا بودن گروه سنی این بازی ناشی از محتوای خشن و جنگ با زامبی‎های آن است و ازنظر سازوکار بازی برای نوجوانان ساده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ 3.7.2 Android در تاریخ ۹۸/0۱/۱۲ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر به شکل کارتونی طراحی‌شده‌اند و بعضاً ظاهر خنده‎داری نمایش می‎دهند. رنگ‎های استفاده‌شده اغلب تیره‎اند.

حریم خصوصی

درخواست اتصال و دسترسی به حساب کاربری گوگل کاربر، کارت حافظه دستگاه هوشمند و حساب کاربری Facebook در طول بازی نمایش داده می‎شود. با دادن دسترسی به کارت حافظه، بازی به عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های داخل دستگاه هوشمند کاربر دسترسی پیدا می‌کند. امکان به اشتراک‎گذاری محتوای بازی با دوستان نیز وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 83
نسخه تست شده روی اندروید 3.7.2
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Asantee
سال انتشار 2017