Magic Tiles 3: Piano Game

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

بازسازی ریتم برخی از آهنگ‎ها با ضربه زدن روی کلیدها و کسب امتیاز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  اگرچه درک سازوکار بازی ساده است اما با توجه به سرعت بالای حرکت کلیدها هماهنگی دست بازیکن برای ضربه زدن روی آن‎ها می‎تواند برای بازیکن با چالش بالایی همراه باشد. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی قرار دارد.
  بازی به رشد مهارت شناختی و بهبود حس موسیقیایی و شناخت ریتم در کودکان کمک خواهد ‎کرد. امتیازات به‎دست‎آمده در جریان بازی به بازیکن کمک می‎کند تا آهنگ‎های بیشتری را از قفل خارج کنند که خود عامل مشوقی جهت افزایش دقت و تمرکز بازیکنان در بازی است.
  قرار‎گیری در بخش مسابقه‎ی بازی و تلاش جهت کسب امتیاز بالاتر از حریف می‎تواند حس هیجان مضاعف را به برخی بازیکنان القا کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی موسیقیایی، بازیکن با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی و بر کلیدهای مشخص شده‎‎ی در حال حرکت، ریتم برخی آهنگ‎های معروف در زبان انگلیسی را بازسازی و امتیاز کسب می‎کند. بازی سرعت بالایی دارد و به عکس‎العمل بالای بازیکن نیاز است. تعدادی آهنگ‎ به صورت رایگان در بازی قرار دارد و برای در اختیار داشتن تمامی آهنگ‎ها پرداخت هزینه و خرید درون برنامه لازم است. بازیکنان می‎توانند برای درک هیجان بالاتر در فضای بازی، با دعوت دوستان خود به بازی از طریق فیس‎بوک یا با دیگر کاربران بازی به صورت انتخاب تصادفی، مسابقه دهند. فضای گفت‎وگو میان کاربران در بازی وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 7.066.004 iOS در تاریخ 99/04/7 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  آهنگ‎ها با تعداد بالا و در سبک‎های متفاوتی مثل کلاسیک و هیپ‎هاپ و همچنین از خواننده‎های مشهور در بازی قرار دارند. برای درک تجربه‎ی بهتر در بازی، استفاده‎ی بازیکن از هدفون پیشنهاد شده ‎است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید اشتراک برنامه و دسترسی به تمام آهنگ‎های موجود در آن، پرداخت 8.99$ به صورت هفتگی و جهت حذف تبلیغات پرداخت 3.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد. جهت دانلود آهنگ‎های متفاوت برای بازی و قرار‎گیری در بازی گروهی دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۷.۰۶۶.۰۰۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Amanotes Pte Ltd
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان