Magic vs Monster – Best Brick Breaker Bounzy Game

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

شلیک گلوله به هیولاها و زامبی‌ها در محیطی فانتزی برای نابود کردنشان

ناشر: RedFish Games سال انتشار: 2019

Magic vs Monster – Best Brick Breaker Bounzy Game

10+

شلیک گلوله به هیولاها و زامبی‌ها در محیطی فانتزی برای نابود کردنشان

ناشر: RedFish Games

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
انجام این بازی علاوه بر تقویت قدرت نشانه‌گیری و تمرکز بازیکن در بهبود توان حل مسئله او نیز موثر خواهد بود‌. در هر مرحله تعداد حرکت محدودی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد و او باید مکان و زاویه شلیک خود را به نحوی تنظیم کند که قبل از اتمام تعداد شلیک‌های مجاز خود همه هیولاها را از بین ببرد. انجام صحیح این امر قدرت حل مسئله بازیکن را تقویت خواهد کرد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی ساختار ساده‌ای داشته و انجام آن هیچگونه پیچیدگی ندارد. بازیکن در هر مرحله انواع مختلفی از ابزارهای شلیک کننده در اختیار دارد او با درنظر گرفتن محل قرار گیری هر هیولا زاویه شلیک خود را به نحوی تنظیم میکند تا تعداد بیشتری از آنها را از بین ببرد. در آغاز بازی توضیح عملی از نحوه نشانه‌گیری و شلیک به بازیکن ارائه می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی محیطی سرگرم‎کننده‎ای دارد که بر روی موضوع تیراندازی پیاده شده است. صفحه به شکل عمودی است و با هر حرکت تعدادی مهره به آن اضافه می‌شود که به سمت پایین می‌روند. این مهره‌ها شکل‎های متنوع هیولایی دارند که گاهی توانایی شلیک دارند و گاهی سپر به دست دارند‌. بازیکن باید در هر حرکت و نشانه‌گیری، تعداد زیادی از مهره‌ها را مورد اصابت قرار دهد. چالش بازی آنجایی قرار دارد که مهره‌ها نباید از خط پایان گذر کنند و قبل از آن باید منفجر شوند. بازی مراحل بسیار زیادی دارد که به‌مرور دشوارتر می‌شود اما ساختار ظاهری و کلی بازی در تمامی مراحل ثابت است و فقط شکل و مهارت مهره‌ها و رنگ پس‌زمینه تغییر می‎کند. بازیکن می‌تواند با جمع‌آوری امتیازات یا خرید درون برنامه‌ای از مهره‌های جدید، افکت‌های تزئینی و همچنین شخصیت‌های جادویی جدیدی برای بازی بهره‌مند شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.39 Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی با بهره بردن از صورت‌های فانتزی هیولایی تفاوت خوبی با سایر بازی‌های مشابه خود ایجاد کرده است. تصاویر و ساختار کلی بازی یکنواخت و بدون هیجان است اما وجود موسیقی هیجانی که با اصوات گوناگونی تلفیق شده، حس متفاتی به محیط برنامه داده است.

مصرف گرایی

برای استفاده از قهرمانان مختلف و همچنین ارتقا دادن توانایی‌های آنها می‌توان از تبلیغات یا خرید درون برنامه‌ای استفاده کرد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 51
نسخه تست شده روی اندروید 1.39
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر RedFish Games
سال انتشار 2019