MapleStory M: Fantasy MMORPG

بررس متن: پرستو رحیمی

14+ 12 تا 14 با همراهی والدین

حرکت در دنیایی رنگارنگ برای کسب امتیاز بیشتر

ناشر: NEXON Korea Corporation سال انتشار: 2018

MapleStory M: Fantasy MMORPG

14+
12 تا 14 با همراهی والدین

حرکت در دنیایی رنگارنگ برای کسب امتیاز بیشتر

ناشر: NEXON Korea Corporation

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بازیکن مجبور به از بین بردن موجوداتی برای کسب امتیاز است که بعد از نابودی ناپدید می‌شوند. شخصیت بازی نیز بعد از نابودی در چند ثانیه کم‌رنگ شده و به شکل روح در می‎آید. موسیقی و رنگ‌های تند بازی حس هیجان مضاعف را به مخاطب منتقل می‌کند.
گفتار نامناسب
در بازی آنلاین امکان گفتگو میان بازیکنان وجود دارد که در برخی مواقع از کلمات زشت و ناسزا در آن استفاده می‌شود و همچنین امکان گفتگوی شخصی در بین کاربران نیز وجود دارد.
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ابتدا سازوکار بازی توسط متن‌هایی کوتاه و پیکان‌های جهت‌دار به بازیکن نمایش داده می‌شود. اگرچه بازی ساده به نظر می‌رسد اما مسلط شدن بر آن زمان‌بر است.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکندر این بازی با کشف دنیای رنگارنگ به ماجراجویی در محیط می‌پردازد و با حرکت دادن شخصیت به جلو و عقب و همچنین جهش، سعی در کسب تمامی امتیازات موجود در هر مرحله را دارد. این بازی در سبک بازی‌های MMORPG (نقش‌آفرینی چند نفره به‌صورت آنلاین) است که بازیکن می‌تواند کاربران دیگر از سراسر جهان را به بازی دعوت کند و با آنها به رقابت بپردازد. بازی هدف آموزشی ندارد و برای کودکان علاقه‌مند به رقابت آنلاین می‌تواند جالب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.4200.566 iOS در تاریخ 98/05/14 نوشته‎شده است.

کیفیت

این بازی مملو از رنگ با طراحی شخصیت‌های فانتزی و گرافیک دو بعدی است. موسیقی متن بازی پرهیجان است.

مصرف گرایی

بازیکن با سکه‌های به‌دست‌آمده شخصیت خود را قوی‌تر و سریع‌تر می‎کند و قادر به تغییر لباسش خواهد بود. همچنین با پرداخت حداکثر 50€ و خرید درون برنامه نیز می‎توان به قابلیت‎ها دست یافت. خرید آیتم‌ها 90 روز قابل‌دسترس است و پس‌ از این مدت بازیکن مجبور به خرید مجدد است.

حریم خصوصی

در ابتدا برای ورود به بازی آدرس ایمیل بازیکن و نام کشوری که در آن زندگی می‌کند گرفته می‎شود. با حساب کاربری گوگل و فیس‌بوک نیز می‎تواد وارد شد. بازی لینکی در توییتر و فیس‌بوک دارد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 82
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.4200.566
واحد پول رایگان
ناشر NEXON Korea Corporation
سال انتشار 2018