MapleStory M: Fantasy MMORPG

thumbnail
۱۴ سال به بالا
۱۲ تا ۱۴ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حرکت در دنیایی رنگارنگ برای کسب امتیاز بیشتر

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در بازی آنلاین امکان گفتگو میان بازیکنان وجود دارد که در برخی مواقع از کلمات زشت و ناسزا در آن استفاده می‌شود و همچنین امکان گفتگوی شخصی در بین کاربران نیز وجود دارد.
  در ابتدا سازوکار بازی توسط متن‌هایی کوتاه و پیکان‌های جهت‌دار به بازیکن نمایش داده می‌شود. اگرچه بازی ساده به نظر می‌رسد اما مسلط شدن بر آن زمان‌بر است.
  بازیکن مجبور به از بین بردن موجوداتی برای کسب امتیاز است که بعد از نابودی ناپدید می‌شوند. شخصیت بازی نیز بعد از نابودی در چند ثانیه کم‌رنگ شده و به شکل روح در می‎آید. موسیقی و رنگ‌های تند بازی حس هیجان مضاعف را به مخاطب منتقل می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکندر این بازی با کشف دنیای رنگارنگ به ماجراجویی در محیط می‌پردازد و با حرکت دادن شخصیت به جلو و عقب و همچنین جهش، سعی در کسب تمامی امتیازات موجود در هر مرحله را دارد. این بازی در سبک بازی‌های MMORPG (نقش‌آفرینی چند نفره به‌صورت آنلاین) است که بازیکن می‌تواند کاربران دیگر از سراسر جهان را به بازی دعوت کند و با آنها به رقابت بپردازد. بازی هدف آموزشی ندارد و برای کودکان علاقه‌مند به رقابت آنلاین می‌تواند جالب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.4200.566 iOS در تاریخ 98/05/14 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  این بازی مملو از رنگ با طراحی شخصیت‌های فانتزی و گرافیک دو بعدی است. موسیقی متن بازی پرهیجان است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با سکه‌های به‌دست‌آمده شخصیت خود را قوی‌تر و سریع‌تر می‎کند و قادر به تغییر لباسش خواهد بود. همچنین با پرداخت حداکثر 50€ و خرید درون برنامه نیز می‎توان به قابلیت‎ها دست یافت. خرید آیتم‌ها 90 روز قابل‌دسترس است و پس‌ از این مدت بازیکن مجبور به خرید مجدد است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدا برای ورود به بازی آدرس ایمیل بازیکن و نام کشوری که در آن زندگی می‌کند گرفته می‎شود. با حساب کاربری گوگل و فیس‌بوک نیز می‎تواد وارد شد. بازی لینکی در توییتر و فیس‌بوک دارد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴۲۰۰.۵۶۶
  واحد پول رایگان
  ناشر NEXON Korea Corporation
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان