Marginalia Hero

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
شکست حیوانات متنوع با یافتن بهترین زمان برای ضربه زدن
سال: 2019
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار انجام بازی دشواری ندارد و می‎توان در کمترین زمان چگونگی کار با برنامه را دریافت. البته مهارت پیدا کردن و عبور از مراحل بدون وقفه نیاز به سرعت بالا و هماهنگی بالای دست و چشم‎ها دارد و در صورت بروز خطا، باید هر مرحله از اول تکرار شود. چالش‎های غیرقابل پیش‎بینی مانند ناپدید شدن سیبل یا برعکس شدن آن نیز سطح چالش بازی را افزایش داده است.
  شخصیت‎های اصلی با انواع ابزار جنگی ازجمله شمشیر، تبر، چماق، بیل، چوب، داس و ... به یکدیگر حمله می‎کند و پشت سرهم به هم ضربه می‎زند. حیوانات در صورت بروز خطا، آنقدر به شخصیت بازیکن ضربه می‎زنند تا از صفحه خارج شود. تمام شخصیت‎ها نوعی زره یا ابزار دفاعی دارند و در زمان ضربه صدای ناله به گوش می‎رسد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  رقابت با موجودات زنده و حیوانات در حال و هوای قرون وسطایی، داستان اصلی این بازی است. علت رقابت یا درگیری شخصیت مرد با حیوانات مشخص نیست ولی از همان ابتدا، بازیکن باید به حیواناتی که به او حمله می‎کنند، ضربه بزند. انتخاب زمان ضربه بر اساس حرکت نشانگر روی دایره‎ی بالای صفحه است که هر زمان بر روی سیبل قرمز قرار بگیرد باید ضربه زده شود. دیر یا زود زدن سیبل قرمز حتی در چند دهم ثانیه باعث نابودی شخصیت مرد می‎شود. بازیکنان از سکه‎هایی که به راحتی در جریان بازی به دست می‌آید برای خرید زره، حیوان همراه، ابزار جنگی مختلف، قابلیت‎های ویژه و لباس استفاده می‎کند. بازی به دو شکل مرحله‎ای و ثبت رکورد انجام می‎شود که در حالت اول رقابت هر مرحله با شکل جدیدی از حیوانات انجام می‎شود و در حالت رکوردی بدون تغییر رقیب باید به تعداد ضربه‎ی بدون خطای بیشتری دست یافت. اگرچه محیط برنامه حالت تاریخی و موسیقی خوشایندی دارد، ولی خشونت ناشی از ضربه زدن‎های مداوم و بدون دلیل شخصیت‎ها محتوای برنامه را خشن کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 0.204 iOS در تاریخ 98/10/26 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  محیط برنامه از رنگ‎های مات و کدر ساخته‎شده است. شخصیت اصلی همانند مردان یونان باستان لباس بلندی به تن دارد و با چهره‎ای بدون احساس به تصویر کشیده‎شده است. حیوانات در هر گروه از تنوع ظاهری بالایی برخوردارند. موسیقی متن ملایم و یکنواخت است که با فضای خشن بازی هماهنگ نیست.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  تبلیغاتی در برنامه وجود دارد که برای حذف کردنشان می‎توان 1.99 دلار پرداخت کرد. استفاده از نیروهای ویژه نیاز به پرداخت 6.99 دلار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  لینک ارتباط با توییتر برای گرفتن سکه بیشتر وجود دارد.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۰.۲۰۴
  سال انتشار ۲۰۱۹