Mario Kart Tour

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه ماشین سواری با حضور شخصیت‎های بازی قدیمی ماریو

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یکی از شخصیت‌های زن بازی به نام پائولین ظاهری همراه با کلیشه‌های جنسیتی دارد.
  در هنگام ورود به بازی بخش آموزشی برای بازیکن وجود دارد. کنترل بازی ساده است اما پیروزی در مسابقه برای بازیکنان تازه‌کار نیازمند صرف زمان بیشتر در بازی است.
  نبرد برای پیروزی در مسابقه و موسیقی بازی موجب هیجان مضاعف در بازیکن می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‌های ماریو است که در این نسخه بازیکن به‌صورت آنلاین و در قالب شخصیت‌های این مجموعه در مسابقه‎ی رانندگی شرکت می‎کند. بازیکن با انتخاب شخصیت موردعلاقه خود از روی کارت وارد مسابقه رانندگی می‌شود و با کشیدن انگشت بر روی صفحه‎ی نمایش ماشین را به سمت چپ یا راست هدایت می‎کند و می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند بمب و پوست موز برای بردن در مسابقه علیه دیگر بازیکنان استفاده کند. بازی خشونتی ندارد اما هیجان بالایی را به بازیکن القا می‎کند و هیچ‌گونه جراحت یا خون‎ریزی در بازی وجود ندارد. پس از پایان مسابقه، بازیکن از سکه‎های کسب شده برای ارتقای سطح شخصیت و ماشین استفاده می‎کند تا قدرت و سرعتش را افزایش دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.0.2 iOS در تاریخ 98/07/16 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی کارتونی و سه‌ بعدی است و فضاهای بسیار متنوع و رنگارنگی دارد که جذابیت آن را افزایش می دهد. موسیقی بازی بر هیجان آن می افزاید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  علاوه بر سکه‌های به‌دست‌آمده در بازی با مراجعه به بخش فروشگاه بازی و پرداخت حداکثر 99.99$ می‎توان ماشین، تجهیزات و شخصیت‌های جدید به دست آورد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‌تواند با حساب کاربری گوگل، فیس‌بوک یا نینتندو در بازی شرکت کند و در غیر این صورت مجبور به ساخت حساب کاربری در نینتندو است که به آدرس ایمیل نیاز دارد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Nintendo Co., Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان