Marvel Strike Force

thumbnail
۱۵ سال به بالا
۱۲ تا ۱۵ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

دفاع از زمین در برابر بیگانگان توسط قهرمانان دنیای مارول

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  طراحی اکثر شخصیت‎های بازی با کلیشه‎های جنسیتی همراه است و بعضی از شخصیت‌های بازی مانند استورم دارای پوشش نامناسبی‌اند.
  فضایی جهت گفت‎وگو میان کاربران در بازی وجود دارد که گاهی اوقات در آن از کلمات نامناسب و فحش مانند کودن استفاده می شود.
  در هنگام ورود و در طول بارگذاری بازی توضیحاتی در قالب متن‌ در مورد کلیت بازی به نمایش درمی‌آید. در جریان بازی نیز آیکون‌ها و پیکان‌های جهت‌داری بازیکن را راهنمایی می‌کند. بازی به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و داده‌ی یکپارچه‌ای ندارد و داده‌های آن اگرچه با سرعت‌بالا اما در طول بازی و در هر بخش دانلود و دریافت می‌شود.
  بازیکن مهارت کنترل شرایط بحرانی و تصمیم‌گیری به‌موقع را در این بازی تمرین می‌کند.
  با وجود اینکه صحنه‎های نبرد با دشمنان از نمای نزدیک و با جزئیات است اما خون و جراحت در آن به نمایش گذاشته نمی‎شود و شخصیت‎ها پس از نابودی ناپدید می شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در سبک نقش‎آفرینی ساخته شده و از نوع نوبتی است. بازیکن با انتخاب گروه خود از میان قهرمانان مارول مانند مرد عنکبوتی، دکتر استرنج، الکترا، مرد آهنی و … وارد نبردی استراتژیک با دشمنان می‌شود. نبردها در فضایی فانتزی و با حضور تمام شخصیت‎های گروه طرفین انجام می‎شود و با بهره بردن از نیروهای منحصر به فرد هر کدام از شخصیت‎ها (مانند مشت قدرتمند هالک) به صورت نوبتی حملات انجام می‎شود. بازیکن باید بتواند قبل از نابودی گروهش، دشمنان را به‌طور کامل از بین ببرد. مأموریت‌ها و چالش‌هایی به‌صورت روزانه در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد که با انجام آنها تجربه کسب می‌کند و می‌تواند قهرمانان خود را ارتقا دهد. عامل پیروزی بازیکن مدیریت نیروها و استفاده از استراتژی‌های مختلف و مؤثر برای مبارزه است. ماموریت‎ها و چالش‎های روزانه فرصت‎هایی برای ارتقای شخصیت‎های به شمار می‎آیند که در عین حال عامل انگیزشی برای سر زدن بیشتر به بازی هم محسوب می‎شوند. پیروزی بازیکن به مدیریت نیروها و استفاده از استراتژی مختلف و مناسب بستگی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.4.0 iOS در تاریخ 98/05/21 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی مملو از افکت‌های سینمایی است صحنه‌های نبرد با زاویه بسیار خوبی طراحی‌شده‌اند و تنوع موسیقی‌های متن در بازی بر جذابیت آن می‌افزاید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  با انجام مأموریت‌ها مقداری طلا و انرژی برای باز کردن قفل قهرمانان به دست می‎آید، اما روند کند به دست آمدن این موارد بازیکن را به سمت خرید درون برنامه سوق می‎دهد تا قهرمانان موردعلاقه خود را تجهیز کند و عملکردشان را بهبود بخشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‌تواند با حساب کاربری گوگل و فیس‌بوک خود در بازی شرکت کند و دیگر کاربران را به بازی دعوت کند. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه رسمی در فیس‌بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۴.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر FoxNext Games , LLC
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان