Marvel Strike Force

بررس متن: پرستو رحیمی

15+ 12 تا 15 با همراهی والدین

دفاع از زمین در برابر بیگانگان توسط قهرمانان دنیای مارول

ناشر: FoxNext Games , LLC سال انتشار: 2018

Marvel Strike Force

15+
12 تا 15 با همراهی والدین

دفاع از زمین در برابر بیگانگان توسط قهرمانان دنیای مارول

ناشر: FoxNext Games , LLC

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن مهارت کنترل شرایط بحرانی و تصمیم‌گیری به‌موقع را در این بازی تمرین می‌کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
با وجود اینکه صحنه‎های نبرد با دشمنان از نمای نزدیک و با جزئیات است اما خون و جراحت در آن به نمایش گذاشته نمی‎شود و شخصیت‎ها پس از نابودی ناپدید می شوند.
گفتار نامناسب
فضایی جهت گفت‎وگو میان کاربران در بازی وجود دارد که گاهی اوقات در آن از کلمات نامناسب و فحش مانند کودن استفاده می شود.
محتوای بزرگسالانه
طراحی اکثر شخصیت‎های بازی با کلیشه‎های جنسیتی همراه است و بعضی از شخصیت‌های بازی مانند استورم دارای پوشش نامناسبی‌اند.
سهولت استفاده
در هنگام ورود و در طول بارگذاری بازی توضیحاتی در قالب متن‌ در مورد کلیت بازی به نمایش درمی‌آید. در جریان بازی نیز آیکون‌ها و پیکان‌های جهت‌داری بازیکن را راهنمایی می‌کند. بازی به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و داده‌ی یکپارچه‌ای ندارد و داده‌های آن اگرچه با سرعت‌بالا اما در طول بازی و در هر بخش دانلود و دریافت می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در سبک نقش‎آفرینی ساخته شده و از نوع نوبتی است. بازیکن با انتخاب گروه خود از میان قهرمانان مارول مانند مرد عنکبوتی، دکتر استرنج، الکترا، مرد آهنی و ... وارد نبردی استراتژیک با دشمنان می‌شود. نبردها در فضایی فانتزی و با حضور تمام شخصیت‎های گروه طرفین انجام می‎شود و با بهره بردن از نیروهای منحصر به فرد هر کدام از شخصیت‎ها (مانند مشت قدرتمند هالک) به صورت نوبتی حملات انجام می‎شود. بازیکن باید بتواند قبل از نابودی گروهش، دشمنان را به‌طور کامل از بین ببرد. مأموریت‌ها و چالش‌هایی به‌صورت روزانه در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد که با انجام آنها تجربه کسب می‌کند و می‌تواند قهرمانان خود را ارتقا دهد. عامل پیروزی بازیکن مدیریت نیروها و استفاده از استراتژی‌های مختلف و مؤثر برای مبارزه است. ماموریت‎ها و چالش‎های روزانه فرصت‎هایی برای ارتقای شخصیت‎های به شمار می‎آیند که در عین حال عامل انگیزشی برای سر زدن بیشتر به بازی هم محسوب می‎شوند. پیروزی بازیکن به مدیریت نیروها و استفاده از استراتژی مختلف و مناسب بستگی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.4.0 iOS در تاریخ 98/05/21 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی مملو از افکت‌های سینمایی است صحنه‌های نبرد با زاویه بسیار خوبی طراحی‌شده‌اند و تنوع موسیقی‌های متن در بازی بر جذابیت آن می‌افزاید.

مصرف گرایی

با انجام مأموریت‌ها مقداری طلا و انرژی برای باز کردن قفل قهرمانان به دست می‎آید، اما روند کند به دست آمدن این موارد بازیکن را به سمت خرید درون برنامه سوق می‎دهد تا قهرمانان موردعلاقه خود را تجهیز کند و عملکردشان را بهبود بخشد.

حریم خصوصی

بازیکن می‌تواند با حساب کاربری گوگل و فیس‌بوک خود در بازی شرکت کند و دیگر کاربران را به بازی دعوت کند. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه رسمی در فیس‌بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 101
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 3.4.0
واحد پول رایگان
ناشر FoxNext Games , LLC
سال انتشار 2018