Math Games, Learn Add, Subtract, Multiply & Divide

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تمرین عملیات ساده‎ی ریاضی با انجام بازی

سال: 2017
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  آموزشی برای چگونگی استفاده از برنامه وجود ندارد اما روش کار با آن سخت نیست و تنها به دانش ریاضی کودک نیاز دارد. کودکان می‎توانند تمارین برنامه را با دقت انجام دهند و به مرور در درس ریاضی پیشرفت کنند.
  وجود بخش‎های مختلف تمرین، آزمون، مسابقه و بازی‎ به فهم و تقویت دانش ریاضی کودک کمک خواهد کرد و همچنین تقویت مهارت تفکر حل مسئله و دقت او را در پی خواهد داشت.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه در قالب بازی‎های متفاوت و با هدف پیشرفت دانش ریاضی کودکان طراحی شده است. کودک پس از ورود به برنامه می‎تواند هر یک از عملیات ریاضی مانند جمع، ضرب، تفریق، تقسیم و همچنین توان و ریشه‎ را انتخاب کند. سپس در بخش‎هایی مثل تمرین، امتحان و دوئل با عمل ریاضی انتخاب‎شده بیشتر آشنا شود. در بخش بازی برنامه نیز بازی‎هایی مرتبط با دانش ریاضی مثل سودوکو با سه سطح دشواری و 2048 قرار گرفته است. برنامه تنها جهت تمرین ریاضی است و هیچ گونه آموزشی در آن وجود ندارد اما کودکان می‎توانند با انجام تمرینات برنامه مفاهیم ریاضی را بهتر درک کنند و همچنین مهارت تفکر حل مسئله و دقت خود را بهبود بخشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 9.1 و در تاریخ 99/06/29 نوشته شده است.

  کیفیت

  ریاضی بودن محتوای بازی به خوبی در طراحی آن نمایان است. تصاویر پس‎زمینه شطرنجی هستند و بخش‎ها و مراحل با اشکال هندسی رنگی معرفی می‎شوند. تمارین متفاوتی در برنامه وجود دارند که کودک با توجه به نیاز خود می‎تواند از محتوای هر یک بهره ببرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدا اسم و سن بازیکن پرسیده می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۹.۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر GunjanApps Studios
  سال انتشار ۲۰۱۷