Maze game - Toddler kids games

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

عبور دادن حیوانات از هزارتوهای متفاوت

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  همراهی والدین با کودک در این بازی لازم است زیرا اگرچه سازو‎کار بازی ساده‎ است اما هیچ توضیحی در مورد چگونگی انجام آن برای کودکان وجود ندارد.
  کودک هر مرحله را باید با دقت و تمرکز به پایان برساند. انجام بازی باعث پرورش مهارت‎های شناختی و تفکر حل مسئله در کودکان خواهد شد. کودک در قالب تصاویر بازی با شکل ظاهری تعدادی از حیوانات مثل خرس و گاو و غذای مورد‎علاقه‎شان آشنا خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی ماز یا هزارتو‎های متفاوت در اختیار کودکان قرار می‎گیرد. در هر مرحله تصویر یک حیوان در ابتدا و تصویر غذای مورد‎علاقه‎‎ی آن در انتهای ماز وجود دارد. کودک باید با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی حیوان را از مسیر ماز رد کند و به غذایش برساند. چهار مرحله‎ی ابتدایی بازی رایگان است اما برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه چاره‎ای جز خرید نسخه‎ی پولی آن نیست. کودک در ابتدای هر مرحله باید مسیر را پردازش کند و سپس با انتخاب بهترین راه حیوان خود را حرکت دهد که می‎تواند باعث بهبود مهارت تفکر حل مسئله در او شود. انجام بازی مهارت‎های دیگری مثل مهارت حرکتی و دیداری را نیز در کودکان تقویت خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/07/7 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی طراحی ساده و کودکانه‎ای دارد. تصویر تمامی حیوانات فانتزی هستند تصویر پس‎زمینه نیز در هر مرحله و با توجه به حیوان تغییر می‎کند. به طور مثال با نمایش تصویر گاو تصویر پس‎زمینه به مزرعه تغییر خواهد کرد. بازی موسیقی متن ندارد اما در پایان هر مرحله کودک با صدای دست زدن و نمایش بادکنک تشویق می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید نسخه‎ی کامل بازی پرداخت مبلغ 2.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  واحد پول رایگان
  ناشر Victoriya Tumanova
  ارز رایگان