McPanda: Super Pilot Kids Game

بررس متن: پرستو رحیمی

8+

هدایت یک هواپیما در جهت کسب امتیاز و انجام مأموریت‌های نجات

ناشر: wonderkind GmbH سال انتشار: 2017

McPanda: Super Pilot Kids Game

8+

هدایت یک هواپیما در جهت کسب امتیاز و انجام مأموریت‌های نجات

ناشر: wonderkind GmbH

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
کودک در این بازی در نقش خلبان هواپیماهای مسافربری و آتش‌نشانی ایفای نقش می‌کند که همچون بازی‌های شغلی برای کودکان معنادار است.
محتوای آموزشی
فضای بازی، تنوع در هواپیماها و شخصیت‌ها به تقویت قدرت تخیل کودک کمک خواهد کرد. همچنین کودک با چگونگی کار برخی عملیات مانند انتقال مصدومان با هواپیمای آمبولانس آشنا خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تصاویری از آتش‌سوزی و قرار گرفتن در غار تاریک در بازی وجود دارد که گرافیک کارتونی آن از نزدیک شدن به محتوای واقعی جلوگیری می‌کند اما می‌تواند برای برخی کودکان حساس ترسناک باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
کودک با حرکت دادن گوشی هوشمند به جهت‌های مختلف مانند راست و چپ، حرکت شخصیت را کنترل می‌کند. در شروع بازی متن‌هایی برای یادگیری بهتر سازوکار بازی برای کودک نمایش داده می‌شود. در ابتدا هدایت شخصیت تا حدی مشکل است و تسلط بر آن نیازمند سپری کردن وقت بیشتری در بازی است.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی کودک با انتخاب هواپیما و خلبان موردعلاقه‎ی خود و هدایت آن، به کشف دنیای بازی می‌پردازد و مأموریت‌هایی از قبیل نجات افراد و رساندن مسافران به مقصد را انجام می‌دهد. هر هواپیما توانایی ویژه‌ای دارد که به کودک در انجام مأموریت‌ها کمک می‌کند. اگرچه کلیت این بازی بر مبنای جمع‌آوری امتیازات با هواپیما در آسمان انجام می‌شود اما کودک می‌تواند شخصیت خود را از هواپیما به زمین آورده و برخی مسیرهای بازی را پیاده طی کند. مسیرهای متفاوتی در محیط بازی طراحی‌شده که به کودک کمک می‌کند تا آزادانه در بازی حرکت کند و ماجراهایی هیجان‌انگیزی مانند خاموش کردن آتش‌سوزی را تجربه نماید. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.0.2 iOS در تاریخ 98/08/28 نوشته‎شده است.

کیفیت

تصویرسازی فضای بازی دلپذیر و رنگارنگ است و تنوع در طراحی مأموریت‌ها و موسیقی متن موجب جذابیت بازی شده است.

مصرف گرایی

برای باز کردن تمامی مراحل بازی پرداخت 8.49 $ لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.4یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.0.2
واحد پول رایگان
ناشر wonderkind GmbH
سال انتشار 2017