McPanda: Super Pilot Kids Game

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت یک هواپیما در جهت کسب امتیاز و انجام مأموریت‌های نجات

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودک در این بازی در نقش خلبان هواپیماهای مسافربری و آتش‌نشانی ایفای نقش می‌کند که همچون بازی‌های شغلی برای کودکان معنادار است.
  کودک با حرکت دادن گوشی هوشمند به جهت‌های مختلف مانند راست و چپ، حرکت شخصیت را کنترل می‌کند. در شروع بازی متن‌هایی برای یادگیری بهتر سازوکار بازی برای کودک نمایش داده می‌شود. در ابتدا هدایت شخصیت تا حدی مشکل است و تسلط بر آن نیازمند سپری کردن وقت بیشتری در بازی است.
  فضای بازی، تنوع در هواپیماها و شخصیت‌ها به تقویت قدرت تخیل کودک کمک خواهد کرد. همچنین کودک با چگونگی کار برخی عملیات مانند انتقال مصدومان با هواپیمای آمبولانس آشنا خواهد شد.
  تصاویری از آتش‌سوزی و قرار گرفتن در غار تاریک در بازی وجود دارد که گرافیک کارتونی آن از نزدیک شدن به محتوای واقعی جلوگیری می‌کند اما می‌تواند برای برخی کودکان حساس ترسناک باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک با انتخاب هواپیما و خلبان موردعلاقه‎ی خود و هدایت آن، به کشف دنیای بازی می‌پردازد و مأموریت‌هایی از قبیل نجات افراد و رساندن مسافران به مقصد را انجام می‌دهد. هر هواپیما توانایی ویژه‌ای دارد که به کودک در انجام مأموریت‌ها کمک می‌کند. اگرچه کلیت این بازی بر مبنای جمع‌آوری امتیازات با هواپیما در آسمان انجام می‌شود اما کودک می‌تواند شخصیت خود را از هواپیما به زمین آورده و برخی مسیرهای بازی را پیاده طی کند. مسیرهای متفاوتی در محیط بازی طراحی‌شده که به کودک کمک می‌کند تا آزادانه در بازی حرکت کند و ماجراهایی هیجان‌انگیزی مانند خاموش کردن آتش‌سوزی را تجربه نماید. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.0.2 iOS در تاریخ 98/08/28 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصویرسازی فضای بازی دلپذیر و رنگارنگ است و تنوع در طراحی مأموریت‌ها و موسیقی متن موجب جذابیت بازی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای باز کردن تمامی مراحل بازی پرداخت 8.49 $ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر wonderkind GmbH
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان