Merge Battle Car: Best Idle Clicker Tycoon game

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ترکیب دو ماشین مشابه با یکدیگر و شرکت در مسابقه برای دریافت سکه

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساز‎و‎کار بازی بسیار ساده است. تمامی بخش‎های بازی برای درک بهتر به وضوح به بازیکن آموزش داده می‎شود و ابهامی را برای او باقی نمی‎گذارد.
  بازیکن برای انجام بازی باید اشکال مشابه را پیدا کند که خود کمکی برای بهبود مهارت تفکر حل مسئله و مهارت درک بصری او محسوب می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ترکیبی از حل کردن پازل و مسابقه‎ی ماشین‎سواری است. در ابتدا تصویر ماشین‎های متفاوتی در صفحه‎ی بازی نمایش داده می‎شود. بازیکن باید ماشین‎های مشابه را پیدا کرده و تصاویر آن‎ها را روی هم قرار دهد. با روی هم قرار گرفتن تصاویر، ماشین جدیدی که مدل ارتقا‎یافته‎ی ماشین قبلی است ساخته می‎شود. یافتن و قرار دادن تصاویر مشابه روی یکدیگر ساختار پازلی دارد و می‎تواند باعث بهبود مهارت تفکر حل مسئله‎ی کودکان شود. در نهایت بازیکن ماشین خود را در مسیر مسابقه‎ی بازی قرار می‎دهد. مسابقه و هدایت ماشین به صورت خودکار انجام می‎شود و بازیکن نقشی در آن ندارد. با عبور ماشین از خط پایان سکه‎هایی به بازیکن تعلق می‎گیرد. او می‎تواند با صرف سکه‎ها ماشین‎ها یا جایگاه‎های جدید را تهیه کند. این بازی‎ نقطه‎ی پایانی ندارد و بازیکن تنها می‎تواند رکورد‎های جدیدی را ثبت کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 2.0.2 و در تاریخ 99/06/28 نوشته شده است.

  کیفیت

  ماشین‎های مسابقه‎ای بازی کارتونی هستند و انواع متفاوتی دارند. برخی از ‎آن‎ها از نظر رنگ و الگو مشابه قهرمانانی مثل بتمن و اسپایدرمن طراحی شده‎اند. طیف رنگ‎های به‎کار‎رفته در بازی حس هیجان را به بازیکن منتقل می‎کند. موسیقی متن به طور مداوم تکرار می‎شود که باعث یکنواختی فضای بازی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی خرید درون برنامه‎ای دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای دریافت برخی جوایز نیاز به تماشای فیلم تبلیغاتی و اتصال به اینترنت دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۰.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۶.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر NOXGAMES - free big head puppet sports
  سال انتشار ۲۰۱۹