Metal Force: War Modern Tanks

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
نبرد تانک‌ها در مکان‌های مختلف با هدف ثبت رکورد
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی قسمت‌های زیادی را شامل می‌شود و در نگاه اول کمی بازیکن را سردرگم می‌کند اما با چندین بار بازی کردن، نحوه‌ی کار کردن با بازی به‌صورت کامل شفاف می‎شود. البته مهارت یافتن در بازی به تمرین بیشتری نیاز خواهد داشت.
  تانک جنگی، اصلی‌ترین محتوای بازی است و باوجود نبود خونریزی در تصاویر بازی، عمل تیراندازی و تمایل به مبارزه در محتوای بازی به‌صورت برجسته وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی را می‌توان در گروه بازی‌های ثبت رکورد قرار دارد زیرا که هدف اصلی تیراندازی بیشتر و امتیاز بالاتر است. در این بازی شخصیتی وجود ندارد و بازیکن درواقع کنترل‌کننده‌ی تانکی است که به او تعلق دارد. بازیکن باید به مکان‌های مختلف نقشه برود و تانک‌های حریف را نابود کند، در حالی که از همه جهات به او تیراندازی می‎شود. حرکت تانک و تیراندازی آن به‌وسیله‌ی دکمه‌های پایین صفحه صورت می‌گیرد. گزینه‌های کمکی دیگر نیز در بازی وجود دارند و می‌توان برای هر بازی آنها را خریداری کرد، مثل جعبه‌ی سلامت که بعد از استفاده از آن می‌توان سلامت تانک را افزایش داد. گاهی این گزینه‌های کمکی به‌عنوان جوایز روزانه یا با چرخاندن گردونه‌ی جوایز به بازیکن هدیه داده می‌شود. بازی به دو حالت گروهی و تک نفرِ قابل‌اجرا است. در حالت تکی، همه‌ی تانک‌های دیگر حریف محسوب می‌شوند، اما در بازی گروهی، تعدادی از تانک‌های با همکاری هم در مقابل سایرین به مبارزه می‎پردازند بازی حریف‌ها را به‌صورت تصادفی انتخاب می‌کند و در اغلب موارد، مدت‌زمانی طول می‌کشد تا فرد بتواند وارد بازی شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/03/24 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 3.40.0 است.

  کیفیت

  گرافیک تصاویر سه بعدی است و تنوع نقشه‌ها و مکان‌هایی که می‌توان بازی را در آن اجرا کرد نیز به جذابیت بازی افزوده است. موسیقی هماهنگ با سبک هیجانی بازی است و تا حد زیادی هیجان بازی را بالا می‌برد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی خرید درون برنامه‌ای به هزینه‌ی 0.99 دلار تا 109.99 دلار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  در ابتدای ورود به بازی نام و ملیت فرد پرسیده می‌شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۳.۴۰.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸