Microsoft OneNote

بررس متن: پرستو رحیمی

15+ 10 تا 15 با همراهی والدین

یادداشت برداری از اطلاعات مورد نظر و مدیریت آنها

ناشر: Microsoft Corporation سال انتشار: 2018

Microsoft OneNote

15+
10 تا 15 با همراهی والدین

یادداشت برداری از اطلاعات مورد نظر و مدیریت آنها

ناشر: Microsoft Corporation

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این برنامه به نظم و سازمان‌دهی کارهای شخصی و اطلاعات مورد نیاز کاربران کمک می کند. کاربران دانش‎آموز می‎توانند برای مرور کردن درس‎های خود در خانه یا مسیر از این برنامه استفاده کنند. این برنامه می‎تواند در جهت بهبود کارایی دانش‎آموزان و کاهش اضطراب نقش داشته باشد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بخش‎بندی‎های منظم برنامه و توضیحات نوشته‎شده در بالای هر بخش به طور کامل کاربر را با چگونگی کار با برنامه آشنا می‎کند، اما نسخه‎ی Desktop و دیگر نسخه‎ها با هم تا حدی متفاوت‎اند که ممکن است باعث گیج شدن کاربر در استفاده از برنامه شود.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه بخشی از مجموعه‎ی Microsoft Office است که امکان یادداشت برداری ایده‎ها و اطلاعات را به صورت تایپی، نموداری، ضبط صوتی، طراحی و لینک در هر زمانی در اختیار کاربر قرار می‎دهد. دفترچه‌های متعددی در برنامه وجود دارد که خود بخش‌بندی شده‌اند و امکان جستجو و مدیریت اطلاعات را به آسانی برای کاربر فراهم می‎کنند. امکان اشتراک‎گذاری اطلاعات نیز در برنامه وجود دارد که در جلسات درسی و کاری بسیار مفید است. اگرچه این برنامه به جمع آوری کلیه فایل ها به صورت الکترونیکی و انسجام آنها کمک می‎کند، اما اکثر این امکانات در نسخه‎ی Desktop در دسترس است و در نسخه‎های موبایلی تنها امکان نوشتن اطلاعات و بارگذاری عکس قابل اجرا است و از محدودیت کاربری برخوردار است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 16.30.1 iOS در تاریخ 98/08/11 نوشته‎شده است.

حریم خصوصی

در ابتدا کاربر در صورت نداشتن حساب کاربری مایکروسافت مجبور به ساخت حساب کاربری با قرار دادن آدرس ایمیل یا شماره تلفن یا حساب کاربری اسکایپ خود است. دسترسی به اینترنت برای در اختیار داشتن فایل های ذخیره شده الزامی است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 16.30.1
واحد پول رایگان
ناشر Microsoft Corporation
سال انتشار 2018