Microsoft OneNote

thumbnail
۱۵ سال به بالا
۱۰ تا ۱۵ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یادداشت برداری از اطلاعات مورد نظر و مدیریت آنها

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بخش‎بندی‎های منظم برنامه و توضیحات نوشته‎شده در بالای هر بخش به طور کامل کاربر را با چگونگی کار با برنامه آشنا می‎کند، اما نسخه‎ی Desktop و دیگر نسخه‎ها با هم تا حدی متفاوت‎اند که ممکن است باعث گیج شدن کاربر در استفاده از برنامه شود.
  این برنامه به نظم و سازمان‌دهی کارهای شخصی و اطلاعات مورد نیاز کاربران کمک می کند. کاربران دانش‎آموز می‎توانند برای مرور کردن درس‎های خود در خانه یا مسیر از این برنامه استفاده کنند. این برنامه می‎تواند در جهت بهبود کارایی دانش‎آموزان و کاهش اضطراب نقش داشته باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه بخشی از مجموعه‎ی Microsoft Office است که امکان یادداشت برداری ایده‎ها و اطلاعات را به صورت تایپی، نموداری، ضبط صوتی، طراحی و لینک در هر زمانی در اختیار کاربر قرار می‎دهد. دفترچه‌های متعددی در برنامه وجود دارد که خود بخش‌بندی شده‌اند و امکان جستجو و مدیریت اطلاعات را به آسانی برای کاربر فراهم می‎کنند. امکان اشتراک‎گذاری اطلاعات نیز در برنامه وجود دارد که در جلسات درسی و کاری بسیار مفید است. اگرچه این برنامه به جمع آوری کلیه فایل ها به صورت الکترونیکی و انسجام آنها کمک می‎کند، اما اکثر این امکانات در نسخه‎ی Desktop در دسترس است و در نسخه‎های موبایلی تنها امکان نوشتن اطلاعات و بارگذاری عکس قابل اجرا است و از محدودیت کاربری برخوردار است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 16.30.1 iOS در تاریخ 98/08/11 نوشته‎شده است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدا کاربر در صورت نداشتن حساب کاربری مایکروسافت مجبور به ساخت حساب کاربری با قرار دادن آدرس ایمیل یا شماره تلفن یا حساب کاربری اسکایپ خود است. دسترسی به اینترنت برای در اختیار داشتن فایل های ذخیره شده الزامی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱۶.۳۰.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Microsoft Corporation
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان